Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Merhabalar,

Şu sıralar işlerimin yoğunluğundan dolayı foruma pek bakamadım ilgilenemedim. Yeni projelerimiz vardı, bir sürü görüşme yaptık Çin, Almanya vs. şu an boşluk oluşturdum diyebilirim. Artık sakin geçecek diye düşünüyorum.
Arkadaşlar yaptığımız işleri görüyorsunuz, duyuyorsunuz. Biz hala buralardayız, hiç bir zaman kabuğumuza çekilip ulaşılmaz olmadık, olmayacağız. Hatta bizler yeni nesili daha verimli yetiştirme, örnek olma derdindeyiz ki, Takımımız çok genç arkadaşlardan oluşmakta. Bu boşluğu dolduracak projeyi anlatıyorum hemen sizlere.

Alpha Team adında bir takım kurulacak. İlk takım 7 kişi olacak. Bu 7 kişi ile bizzat kendim birebir ilgileneceğim. Her gün, her saat iletişimde olacağız. Ben onlara yol göstereceğim, beraber bilgi alışverişi yapacağız. Web de nasıl yararlı işler yapılırdan tutunda, nasıl kariyer sağlanır, sektöre girmenin tüyoları nedir vs. Bunların yanı sıra beraber oynayacağız, beraber güleceğiz, telefondan iletişeceğiz, buluşacağız.. Kısacası artık webde kaybolup gitmeyecek çalışmalara başlamak istiyorsanız sizlere bir nebze de olsa yardım etmeye çalışacağım.

Alpha Team'de iletişim nasıl sağlanır, giriş kuralları nelerdir ?

Öncelikle saygı, düzgün konuşma, mantıklı düşünebilme, düzgün Türkçe.
Günde en az 4-5 saat internet de kalabilmek.
Öğrenmeye açık, hevesli olmak.
İletişim MSN Grup üzerinden, skype dan, veya telefonlar ile sağlanacak.

Nasıl girebilirim ?
Bana ''Alpha Team-Başvuru'' şeklinde pm atıp içerik olarak MSN adresinizi veya Skype adresinizi bırakın. Ön elemeler yapılacak, sonra 7 kişi ile takım başlayacak. Alpha Team hazır olduğunda onlara gerekli iş imkanları sağlanmaya çalışılacak, Beta Team kurulacak.
Not: Alpha Team'den mezun olacak 7 kişi Extraloob forumlarının tamamında yetki sahibi olacak.
Not : Extraloob yönetimi de başvurabilir.

Başvurularınızı bekliyorum, teşekkürler.

Yeterli başvuru gelince iletişime geçeceğim hepiniz ile.

Vaktinizin çoğu oyun oynamakla geçiyorsa biraz oyuna ara verip Alpha Team a katılıp şu internet aleminde ne var ne yok öğrenebilirsiniz..

Güzel bir çalışma.Bu sene kazandığım unv.ye gore bende basvuru yapacagım,umarım yeterli zaman olur ben basvurana kadar.

Hadi hayırlısı olsun bu sene baya güzel geçiyor benim için bol bol şans :beer:

yaş sorunu varmı ?

Takımı
Besiktas
Mesaim 13-14 saat olmasa katılmak isterdim fakat, üzgünüm ^^

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt