Banada Turuncu Kırmızı Sarı Siyah tonlarda bi imza yaparmısın her hangi bi canlı resmi olmasın mümkünse , zevkine güveniyorum iyi çalışmalar :beer:

Selamlar Hocam Bi istek de benden olacak ilgilenirsen sevinirim

Turkuaz ve Siyah Renginin Uyumunu Gösterebilecek Bi Fon Olsun Bir de Üstüne güzel bir hatun sağ tarafında olsun hatun resmi solda ise DreaMTurK Yazılabilirmi İmza Şekli ise direk dikdörtgen olmasa cok güzel olur.

Umarım Anlatabilmişimdir Anlatamadıysam da Kendine Bırakıyorum :)

_Alone_ demiş ki:
Arkadaşım banada :oldie: Yüzüklerin Efendisi ile igili savaş temalı bi imza yaparsan çok makbule geçer.(Son Samuray vb. bu tür savaş filmleride olabilir.)Şimdiden teşekkürler...

:thumbsup: >>>EMEĞE SAYGI<<< :thumbsup:

_Alone_ ekledin mi birader beni?Önceden yazmıştım da...

Renton

Öğreniyorum
Kardeş süper yapmışın herkese eline sağlık banada bir tane yaparsan mutlu olurum renkleri falan sana bırakıyorum ne yaparsan yap :)

Cok güzel imzalar yapıyon bende yaptırmak isterdim ama Streetwise imzasına aşık oldum resmen nese konuyu dagıtmıyım İyi Çalışmalar ^^

llLeGoLaSll demiş ki:
Cok güzel imzalar yapıyon bende yaptırmak isterdim ama Streetwise imzasına aşık oldum resmen nese konuyu dagıtmıyım İyi Çalışmalar ^^
Çok güzel olmuş imzan. :D

Takımı
Besiktas
bende imza istiyorum rica etsem şöyle güzel bi hatunlu imza yapabilirmisin :?: :muck:

---Arkadaşlar kısa süreli bir tatile çıkıyorum bu 1-1,5 haftayı bulur o yüzden şimdilik durduruldu gelince devam :arrow: :D

Yukarı Alt