Aynı anda toplam 20 görev kabul edebilir ve bunları istediğiniz sıralamada çözebilirsiniz !

Bu özellik sayesinde görevleri zaman kaybı yaşamadan rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

L tuşuna basarak Görev Kitapçığı'nı açabilir ve aldığınız bütün görevleri tekrar okuyabilirsiniz.

Dilediğiniz görevleri iptal etmek için „Reddet“ düğmesine basabilirsiniz.

Ve tamamlanan görevlerinizi tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Karşılaştığınız bütün NPC'lerden görev alın ve "acaba kafam karışır mı" diye tereddüte kapılmayın!Zira haritanızı açtığınız an görevi tamamlamak için gitmeniz gereken bütün bölgeler işaretlenmiş olacaktır ve bu sayede hiç bir zorluk çekmeyeceksiniz.

CoolerMaster demiş ki:
Eyvallah :muck: dün akşam başladım bende görevi bitirdim..NPC nin adını gösteriyor ama bi türlü bulamadım NPC yi :P
evet böyle bi kaç npc de sorun var...

npc görünmüyor oyunda hangi ncler bunlar?

1-) Krallın yanında bir npc var fakat o görünmüyor
2-) Kutsal yemin töreni için bir binaya giriyorsun 5 tane adam var fakat ortada bir npc var görünmüyor

(harita ormanlık olan (unuttum şimdi :mrgreen: ) şehir olan değil, perilerin insanların olduğu saray)

iki saat aradım fakat sonradan fark ettim. görevi vermek veya konuşmak için npc ye geldiğiniz zaman skillerin orada, alt kısımda Z X C tuşları görünüyor. kısayol gibi birşey atıyorum

Z görevi ver
X konuş
C diğer npc ile konuş gibisinden. Z ye basarak görev veriyordum npcye tıklayamadığım için

Çoğu Npc sorununu giderdiler ama hala sorun devam ediyor ise lütfen forum sitesinden bildirin yetkililer hemen düzeltiyor

Yukarı Alt