Allods Online'daki maceranızda ihtiyaç duyabileceğiniz son derece değerli nesneleri satın alabileceğiniz Nadir Nesne Mağazası bugün itibariyle açıldı. Bu mağazayı kullanabilmek için oyunu tamamen kapatıp yeniden başlatmanız gerekmektedir. Oyun yeniden başlarken 6 mb boyutunda bir güncelleme indirecek ve bu güncellemenin yüklenmesinin ardından nadir nesne mağazasını kullanabileceksiniz. Nadir Nesne Mağazası'ndan alışveriş yapabilmek için http://tr.mmopay.com/step2/10037/üzerinden kristal almanız gerekmektedir. Burada nick olarak belirtilen yere oyundaki karakterinizin adını değil oyuna girişte verdiğiniz kullanıcı adını girmeniz gerekmektedir.

Nadir Nesne Mağazası'na oyun içerisinde ulaşabilmek için Y tuşuna basabilirsiniz. Nadir Nesne Mağazası kısayolunu aynı zamanda oyun ekranının en sol alt köşesinde bulabilirsiniz. Karakterinizi daha da geliştirmek için çok cazip olanaklar sunan Nadir Nesne Mağazası'nı ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

bişey alacaktım ama bütün hafta sonumda mercan adasında bekledim ancak bugun world mesaj attıkdan sonra çektiler beni oyüzden almayı düşünmüyorum artık...

BayPipo demiş ki:
bişey alacaktım ama bütün hafta sonumda mercan adasında bekledim ancak bugun world mesaj attıkdan sonra çektiler beni oyüzden almayı düşünmüyorum artık...
sakin ol şampiyon bi ol 20 level civarı tekrar düşünürsün :thumbsup:

Yukarı Alt