1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

AllodsTR Gezgin Taşı Resimli Anlatım


 1. KillerSpy1

  KillerSpy1 rank8

  Kayıt:
  26 Aralık 2007
  Mesajlar:
  173
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  http://www.gamerkraft.com.tr
  Şehir:
  Priston Tale 2

  [​IMG]


  Gezgin Taşı sayesinde Allods Online'da çok rahat seyahat edebilir, uzun mesafeleri tek tıkla alabilirsiniz.Gezgin taşı oyunun başlangıç seviyelerinde elde edilen bir nesnedir. Taş 6. seviyeden itibaren elde edilebilir.

  [​IMG] [​IMG]

  Gezgin Taşı'nı kullanabilmek için,taşı ilk önce Allods'da bulunan geçitlerden birine bağlamalısınız. Bunu yaptığınız takdirde, taşı bağladığınız bölgeye tekrar geri dönebileceksiniz.Bu işlemi yapabilmeniz için Allods'un çeşitli bölgelerinde bulunan geçit harabelerine yaklaşıp, "Y" tuşuna basarak ya da Geçit Muhafızı ile iletişim kurarak, taşı o bölgeye ayarlamalısınız.

  [​IMG]

  Gezgin Taşı karakterinize bağlıdır ve sadece her 30 dakikada bir kullanılabilir. Bundan dolayı taşı kullanacağınız zamanı iyi seçmenizi tavsiye ediyoruz. Gezgin Taşı'nı etkinleştirmek için ise "K" tuşuna basıp üzerine sol tıklamanız yeterli olacaktır.

  [​IMG]

  Gezgin Taşı'nın sizi ışınlayacağı bölgeyi ise fareyi taşın üzerine getirerek görebilirsiniz.Eğer taşınızı yanlışlıkla etkinleştirirseniz Esc tuşuna veya ekranda herhangi bir bölgeye tıklayarak, ışınlanma işlemini sonlandırabilirsiniz.

  [​IMG]


  [​IMG]

  İyi yolculuklar!

  [​IMG]