Allods Online bu oyunu oynadım pek begenmedim baslıcaklar okusun

Karakterler:

1-Büyücü:Her Oyunda Genellikle Kullanılan Karakter(Normalde 4 ama bu 3 element simsek ates buz)

2-Kara Büyücü:Lanetleme Uzerine Kurulu bir Buyucu Büyücüden Kullanıslıdır Tek Kasılın ve 5 lvlde Pet Çagırır

3-Mistik:Genelde Rakibin Zekasına Hareket Ederler ve bıcak Kullanırlar uzaktan büyü yakından bıcak cevirirler Zevklidir.

4-Tapınak Sovalyesi:Mızrak Kullanır Güzel Skilleri Vardır (Tavsiye Etmem kasmak zordur)

5-Pagan:97 Levele Kadar Geldim kasmak Zevkli uzaktan rakibine Şimşek Atıp Yakından Kılıç Skilleri vardır Bide yanında bir Pet i vardır

6-Asker:Bu Karakter Tamamen Gereksizdir kılıç Kalkandır Ama Gerçekten Zor u sevenlere Tavsiyem

7-Okçu:Uzaktan Ok Atar Etkilidir Pt Lerde Pek ihtiyac Duyulmaz

8-Şifacı:Partilerin Aranan Adamıdır Ozellikle 50 lvlden Sonra Pt den Pt ye gidersiniz kasmak kolaydır Skilleri Pt Elemanlarını canlandırmak ve guclendirmek icindir Şifacı birlikte bir pagan Bir Tank Gibi Olabilir ilk 3 skili saldırıdır dan sonra res ve Güç skilleri gelir

Orklar için:O Kapalı Yerde Bi Kaç Görev Yapın Daha Sonra Gardiyana Gitmenizi İsticek Merdivenlerden Yukarı Cıkın en Yukarı(oraya Gorev Yapmadan Gidemessiniz)En Yukarı Cıkınca Sehirde bulucaksınız Kendinizi ve orda kasılın daha Sonra Farklı Gorevler için Isınlanıcaksınız.

Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana

Yukarı Alt