6 levele kadar oyunu öğrenme aşaması olarak bir haritada başlıyorsun, şehir yok.. bir kaç görev yapıyorsun ve 6 levelde görevler bitiyor sonra asıl macereya yolculuk başlıyor.

gemi yolcuklarından bir kaç resim

gemiyle limana geldim, şehir muhteşem görünüyor.

şehire ilk gelişim ve şehire giriş

Sarayın Kralı :) o gördüğünüz sarayın en tepesindeyim

Kasma yeri, kasma yerleri de özenli bi şekilde yapılmış, silkroad'a taş atmak gibi olmasın ama yaratıcı adamlar

resimler güncellenecektir arkadaşlar​

Oyun gerçekten güzel bende başlamayı düşünüyorum Lağtop'um geri gelince Resimler için teşekkürler

Ps:Ben seni nerden tanıyorum ?

Ben 4 kere nick değiştirdiğim için tanımayabilirsin beni :D Ama gidiş nedenini gayet iyi hatırlıyorum ^^ Neden demiyeyim de, elveda konun :D

Morphy demiş ki:
Ben 4 kere nick değiştirdiğim için tanımayabilirsin beni :D Ama gidiş nedenini gayet iyi hatırlıyorum ^^ Neden demiyeyim de, elveda konun :D
:coffee: herkesin kızdığı an vardır zaten sonra 2 2,5 ay kadar ara verdim herşeye :buddha: :santa:

Leetnock demiş ki:
Teşekkürler resimler için. Vaktim olsa da oynasam :roll:
oyunla ilgili gerçekten kategori lazım, daha pm atmayı bilmiyorum. bir çok şeyi yapamıyorum ama güzel oyun o kesin

okçu açmayın çok kötü baştan açıcam... bu sefer org lardan açıcam bakalım orası nasıl.. resimleri paylaşırım

başlayacak olan yazsın birlikte takılalım

Nick : KillerSpy Kara büyücüyüm,

Görevleri okuyup ilerlemenizi tavsiye ederim bazı görevlerde grup olarak yapılması gerekiyor 1 guıld kurup oynayan arkadaslari 1 araya toplamayı dusunuyorum :wink1:

Guıld acınca sizlere buradan duyuracagım

Yukarı Alt