Allods Online Turkiye Hakkında Görüşleriniz Nelerdir?

• Kesinlikle Beğendim, keyif alarak oynadığım bir MMORPG.

Votes: 1 11,1%
  • Beğendim, fakat vakit ayıracağımı düşünmediğim bir oyun.

• Olsada olur,olmasa da olur :)

Votes: 2 22,2%
  • Beğenmedim, bana keyif veren bir oyun değildi.

Votes: 4 44,4%
  • Beğenmedim, bu tür oyunları sevmiyorum.

• Total voters
    9
Allods Online Turkiye oynayan veya deneyen arkadaşlar için küçük bir anket, oynayanlar veya oyunu deneyenler ankete katılırsa sevinirim.
Bu anketin nedenini soracak olursanız, yakında anlarsınız :P

Şimdiden katılan herkeze teşekkür ederim. :muck:

Biliyorum çoğunuz Allods'a sıkıcı olarak bakıyorsunuz ama Allods dünyadaki en fazla bütçe harcanan oyunlardan biridir, kalitelidir. Ama yıllarca silkroad,knight gibi oyunlara Türk oyuncusu alışık olduğundan, daha allods a alışamadı. Oyuna biraz daha ilgi ve saygı göstermek gerekir. Bu oyunda diğer oyunlardan farklı ve kat kat harcanan bir emek var. Grafikler,hikaye,ortam,seslendirmeler vs. vs. Türk oyuncusu bu oyuna biraz daha şans verirse ne kadar keyif alacağını görecektir.

Takımı
Galatasaray
Şahsen beğenmedim.Neden diye soracak olursanız aşırı görev tabanlı oyunlar sevmiyorum.Oyunda yine bir çok eksikte mevcut bu normal birşey silkroad bile yıllardır tam oturtamadı düzeni,her oyuncu gibi bende en kısa zamanda son seviyeye ulaşıp pvp keyfini çıkarmak istiyorum fakat bu allodsta oldukça zorlaştırılmış.Level kasmak çok zor ve zahmetli ve bir süre sonra görevler sıkmaya başlıyor insanı (silkroaddaki keyfi alamadım) öte yandan büyük bir bütçe ile yapılmış bir oyun beklentiler fazla fakat oyundaki eksiklikler ve oyunun kullanılabilirliğinin zayıf olması ilgi kaybına yol açıyor.Tabi düzeltilebilecek şeyler bunlar ilerliyen zamanlarda bu tarz userlara hitab edecek kolaylıklar,yenilikler Allods'u daha güzel yerlere getireceğine eminim,fakat oyunun daha zamana ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

Oynayacak zamanım yok. Sroyu oynamamın sebeplerinden biri de bu. Bot var çok zaman ayırmıyorsunuz. Yoksa kim aylarca char kasacak?

Yukarı Alt