Allods bölümümüz açılmıştır. Oynayan arkadaşların paylaşımlarını bekliyoruz :starving:

DoNJuaN_81 demiş ki:
h.o olsun hepimize şuan alışma aşamasındayım ama 9 lw olduk bakalım yalan yanlış gidiyoruz ama sroyu unuttuğum bir gerçek 110 lw warrioruda sattım rahatım :)
SROdan sonra bu oyun doğandan inip mercedes e binmek gibi birşey olmalı :P

Leetnock demiş ki:
DoNJuaN_81 demiş ki:
h.o olsun hepimize şuan alışma aşamasındayım ama 9 lw olduk bakalım yalan yanlış gidiyoruz ama sroyu unuttuğum bir gerçek 110 lw warrioruda sattım rahatım :)
SROdan sonra bu oyun doğandan inip mercedes e binmek gibi birşey olmalı :P

Merak Ettim Silkroadla Kıyaslanacak kadar iyi ise Başlarım :oldie:

Kıyaslamak saçmalık olur. Örnek vereyim hemen ; Allods online 13 milyon dolara mal oldu.

Leetnock demiş ki:
Kıyaslamak saçmalık olur. Örnek vereyim hemen ; Allods online 13 milyon dolara mal oldu.

Maliyete Önem Verilecek Oyun Tercihi Yapmam Hacım. Ne Buyuk Yatırımlarla Uretılen Oyunlar vardı. Foss Cıktı 8) Yinede Deneyip Görmek Ondan Sonra Yorum Atmak Daha İyi Olur. cool2:

Leetnock demiş ki:
:popcorn: Ciddenmi??
Skillere baktımda, KO gibi birşey o kadarda güzel skiller yok, yani 13 Milyon dolar diyoruz, o kadar zarar etmiş
PvP sistemi ve Skill'ler,efektleri iyi değilse hiçbir oyun oynanmaya değmez (kişisel zevkler ^^)

Yukarı Alt