lutfen flame body wınstown serısını acayımmı beyler bana cok lazım olurmu?? yada acmayayımmı lutfen acıl yardım

Jigsaw

Aileden
Phy attack arttıranı maxla. Ama yeni kitap açılmadan yapma yani. 1 yap bırak yeni kitap gözükünce hepsini max'la. Çünkü sadece süre arttırıyor 2-3'te. En başlarda o az gelen sp önemli. Wink

jıgsaw onun yerıne ben heukseldekı 10 lwl da acvılan serıyı maxlasam olmazmı??

onun yerıne 10 llwl da acılan serıyı heukseldekı onu maxlasam olmazmı yaw yardımmmmmm Crying or Very sad

A

Anonymous

Guest
ShiZE demiş ki:
jıgsaw onun yerıne ben heukseldekı 10 lwl da acvılan serıyı maxlasam olmazmı??
o skill gereksiz. Bence açma. İyi damge vurmuyo. Diğer skillere önem ver. Soul spear la ghost spear çok önemli. mızrak fırlatmada önemli bi skill

Jigsaw

Aileden
Hee 10 lvl diyosan daha buff açmasan da olur 20'ye kadar pek farketmiyor attack skillerine yoğunlaş.

viewtopic.php?f=101&t=15924

Bak burda çok güzel STR Glavie yapılandırması var. 10 LVL'de açılan 3. seri ise açmanı tavsiye etmem. Attack skillerin 4. Stun serisi 5. Ghost Spear serisi olsun. extraokk

Jigsaw

Aileden
Tabii ama savaşırken kullanma ilk mızrak fırlatma ile vur sadece çekmek için veya rakip yaklaşırken.

jıgsaw ılerıyı dusunuyorum ben sence fırlatmayımı acam o skıllımı??

Jigsaw

Aileden
Fırlatmayı aç ileriyi düşünüyorsan rehbere bak zaten 120 lvl bayağı bi ileri. :mrgreen:

fırlatma mı flame body wınstown serısımı gıdem fırlkatma dıyosan flame body serısını hıc acmıcam eger flame body wınstown dıyosan fırlatmayı acmıcam hangısı fırlatmamı flame body mı?

Jigsaw

Aileden
Flame body'siz olmaz ama şu an acelesi yok ilerde açarsın. Flame body bir str char için olmazsa olmaz. Rehberde anlatmışım ya kardeş baksana oraya. Razz Extranın da rehberi var. Cold ama o.

A

Anonymous

Guest
flame body serisi str glavier için önemli. Ama jigsawın dediği gibi 1 kere aç uplma sonraki sayfa açılınca uplayıp onu aç. uplayınca sadece süresi uzuyo. Mızrak fırlatmayı pvplerde kullanamazsın. Kullanırsında pvpde işine yarıcak değil ama kasarken iyi bi skill. ilk skill olarak onu kullanırsın uzağındaki canavara. 10 lwldeki skiill etkili değil. Üzerinde durmana gerek yok. Sp artarsa onu aç

Yukarı Alt