ta beyler ben oyunu indirdim ama dat dosyası geldi çalıştıramadım allah aşkına yardım edin yada biriniz bana sro yu rar yapıp upload edin elinize mi yapışcak ya

Bu dediğini yapmak için sroyu partlara bölmen gerekicek ve bu partları tek tek upload etmek gerekicek...
Bunu yapıcagına baştan indir yada bozuk dosyayı arkadaşlarından tedarik et Wink

klosor seçeneklerinden uzantıları goster de sonra sonuna .exe ekle başka bi yerde . varsa onu sil

kaan008 demiş ki:
ya bak ben indirdim böle bişi geldi masaüstüne http://img95.yukle.tc/image.php?id=6820adsiz.JPG bak
Yanlış şeyi indirmişsin Wink Bu gösterdiğin Sro' yu indirceğin sayfa :mrgreen: İndirmeyi başlattıkdan hemen sonra indi dimi bu gösterdiğin dosya ? eğer öyleyse bnm dediğim gibi o indirdiğin , sro yu indireceğin sayfadır... düzgün indir... Wink ... oda olmassa sro nun yüklü olduğu bi cafeye git cafe sahibi çeksin cd ye yada dvd ye ... extraokk

alper556 demiş ki:
klosor seçeneklerinden uzantıları goster de sonra sonuna .exe ekle başka bi yerde . varsa onu sil
Alakası bile yok :mrgreen:

her hangi bi klosr e gir

Araçlar > Klasör seçenekleri >Görünüm > Bilinen Dosya Türleri için uzantılari Gizle bunu devre dişi birak sonra orda srogame1.091 diye adi degişicek 091 i sil exe yaz biter

alper556 demiş ki:
her hangi bi klosr e gir

Araçlar > Klasör seçenekleri >Görünüm > Bilinen Dosya Türleri için uzantılari Gizle bunu devre dişi birak sonra orda srogame1.091 diye adi degişicek 091 i sil exe yaz biter
Arkadaşım onle ilgisi yok neden .exe olmadan insin ki bilgisayara ??

dR.NooB demiş ki:
kaan008 demiş ki:
ya bak ben indirdim böle bişi geldi masaüstüne http://img95.yukle.tc/image.php?id=6820adsiz.JPG bak
Yanlış şeyi indirmişsin Wink Bu gösterdiğin Sro' yu indirceğin sayfa :mrgreen: İndirmeyi başlattıkdan hemen sonra indi dimi bu gösterdiğin dosya ? eğer öyleyse bnm dediğim gibi o indirdiğin , sro yu indireceğin sayfadır... düzgün indir... Wink ... oda olmassa sro nun yüklü olduğu bi cafeye git cafe sahibi çeksin cd ye yada dvd ye ... extraokk

alper556 demiş ki:
Alakası bile yok :mrgreen:
af edersin ama b*k alakasi yok bana ogretiyo ya ya kaan08 arkadaşim dedigimi yap baştanmı indiriceksin dedigimi yap kur

her şeyi baştan kurdurtcaklar adama

dR.NooB demiş ki:
alper556 demiş ki:
her hangi bi klosr e gir

Arkadaşım onle ilgisi yok neden .exe olmadan insin ki bilgisayara ??
yaw bak dosyanın adı srogame1,091 bazı pcler bunu 091 dosyası zannediyo bu yuzden onun yerine exe yaziyosun duzeliyo kaç tane arkadaşıma oldu yaptim

baştan indirtcekler pff

@alper
bazı arkadaşlar hızlı indirme programını yanlış kullanıyorlar.. indirdikleri şey aslında normal internet sayfası.. Buda öyle gözükyor büyük ihtimalle ama senin dediğin 091 olayını algılama fln onu bilmiyorum..

kaan008 demiş ki:
bu sefer bi ekran simgesinde dosya oldu çift tıkladım ama tın yok
Please Wait... yazısı cıktımı ??

boşuna bekleme arkadaşım bende yalvardım yakardım ama rarlayıp upload edebilicek kimse yok!!!!!!!!!

Yukarı Alt