4.30 saattir oyuna girmeye çalışıyorum uzun bi ara vermiştim bi girip dolaşayım bakayım diye indirdim oyunu şok oldum bi şirket kendisini nasıl bitirir bkz: JOYMAX

Idni pwni yaz entere bastıktan sonra hemen LCD ekranın kapatma tuşuna bas ve 10saniye bekle sonra tekrar geri bas, açıldığında charın önünde start demeni bekliyor olacak :wink1:

gereken malzemeler;
1 adet kasa
1 adet lcd ekran
1 adet lcd ekran kapatma tuşu
1 adet finger

Hocam eskiden nasıl yoktu? ben 2007-2008 dönemlerinde RedSea veya Zeustamıydı tam hatırlamıyorum ama o zamanlar 10m=10tlydi ve arkadaşla 10m almaya gitmiştik adam tamam dedi geçin şu masalara oyunda stall açın herhangi birşeyi 10me koyun alıcam demişti. Geçtik masalara arkadaş 10dakikada oyuna girdi aldı 10mi ben 10mi alabilmek için 4saat beklemiştim :mrgreen: (4saat parasınıda ödememiştim :mrgreen: )

Takımı
Galatasaray
Burda bahsedilen 4.5 saat abartılmayarak söyleniyorsa üzücü, eskiden de beklenirdi ama 1 2 saat :D

İstisna durumlar vardır elbette ama ben hiç saatlerce beklediğimi hatırlamıyorum en geç 40 dk dener ama bir şekilde girerdik. Allah aşkına bu durumun normal olduğunu savunmayın 5 saat bekletilir mi oyuna girebilmek için ki oyunun içi bot ve stall tamamen başka bi numara kalmamış. Bu oyunun bu hallere düşmesi beni üzdü açıkçası. Neyse şimdi ağzından köpükler saçan bi ergen gelmeden ben konuyu kapatayım iyi oyunlar herkese.

Takımı
Fenerbahce
Bende yeni server açıldı diye başlamıştım.Sırf giremiyorum diye 34 lvl yaptım bıraktım. :mrgreen:

Bütün suç illegal program(bot)'ı destekleyen gelişmesine sebep olan oyuncularda. jOYMAX bu oyunu başlattığın da world of warcraft ve Diablo'nun grafikleri silkroadın yanında zayıf kaldı. Bugün bile yeni vuruş efektleri ve oyun içi zenginliği ile Joymax'ın oyunu "Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyun" konusunda göz kamaştıran the elders scrolls online'a açık ara fark atar.

@ExcI kanka işe yarar mı
malzeme eksik priz yok . yaramaz:!!&%&!

Son düzenleme:
Bütün suç illegal program(bot)'ı destekleyen gelişmesine sebep olan oyuncularda. jOYMAX bu oyunu başlattığın da world of warcraft ve Diablo'nun grafikleri silkroadın yanında zayıf kaldı. Bugün bile yeni vuruş efektleri ve oyun içi zenginliği ile Joymax'ın oyunu "Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyun" konusunda göz kamaştıran the elders scrolls online'a açık ara fark atar.

malzeme eksik priz yok . yaramaz:!!&%&!
hep aynı klişe, sıkılmadınız, tamam grafikler iyi ama o kadar da değil

Son düzenleme:
Yukarı Alt