arkadaslar deamon prg. kuramıyorum ^setup must restart windows and continue installation after reboot.
would you like to restart now?^ bu hatayı veriyor.kurulumunu ark. bilgisayarında denedim oldu ama benım bilgisayarda olmuyor

O hata değil.Programın kurulumunun tamamlanması için windows reset atacak yeniden başlatmak istiyormusunuz demiş.Kurulumu yap yeniden başlat diyor yani.Restart diyeceksin sonra açılınca muhtemelen bi ekran gelecek kurulum tamamlanacak.

arkadas onla alakası yok restar attım ama olmadı hem baska bilgisayardan oldu ben gendim kurdum ama benım bilgisayarda olmuyor nedense eksik bi windows dosyası var galiba hem dosya kuruluma geçmiyor next dediğim an hatayı veriyor

hmm valla ne yazıyosa sana anlattım bilgisayarını tanımadığım için başka bişey demiycem.İnşallah yaparsın.

qitarist demiş ki:
hmm valla ne yazıyosa sana anlattım bilgisayarını tanımadığım için başka bişey demiycem.İnşallah yaparsın.
ilgilendiğin için saol
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
deamon programını ilk olarak program ekle kaldırdan tamamen sil eğer orda yoksa pcde arattır deamon programını ve sonra bulursa birşey setup dışındakinlerin hepsini sil bidaha yüklemeye çalış extraokk

_Death_ demiş ki:
deamon programını ilk olarak program ekle kaldırdan tamamen sil eğer orda yoksa pcde arattır deamon programını ve sonra bulursa birşey setup dışındakinlerin hepsini sil bidaha yüklemeye çalış extraokk
haklısın ama yeni formatladım bilgisayarı

LoRD_KaHTaLi demiş ki:
_Death_ demiş ki:
haklısın ama yeni formatladım bilgisayarı
ozaman bilemem sen en iyisi başka sürümünü bul onu yüklemeye çalış

Yukarı Alt