dün girdigim chara bugun gırıyorum şifre yanlıs dıyor hangı serefsız hackledı acaba
Posedıondakı The_FeaR bu saat itibariyle hacklendı dünde tbotla girmiştim sonra giremedim bir daha veya dün IRAG_SNIPER adlı müslüman birisinde tradeden item almıstım offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff o kadar emeğim boşa gitti

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
öncelikle topici bir kin kusma hakaret topicine çevirmeyin, çok büyük geçmiş olsun diyorum hemen heyecanlanma char bu çalınabilir takma kafana yapacakların biraz sabır ve hemen joymax ile mail yoluyla iletişime geçip mailler atmak hatta o serverda bir char aç global satın al devamlı global at spam programını kur hotanda devamlı span yap 2 güne kadar seninle ilgileneceklerdir extraokk

geçmiş olsun kanka Sad allah allah genemi hacklediler senin charı ... neden hep sana denk geliyoki :S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sen türkçe yaz burada birisi onu ingilizceye çevirir çok zor birşey değil biraz yardımlaşmayı öğrenin bugün sana yardım ederler yarın sen yardım edersin Wink

gecmıs olsun kardes ama sana sunu söylıyım trade hack olayı coktan kapandı senı o sekılde hackleyemezler benden sana söylemesı ya cok guvendıgın bırı sana kazık atıyo ya pc ınde trojan var veya baska bı sekılde sıfrenı kaptırdın

Kardeş geçmiş olsun diyeceğimde adam biraz akıllanır yahu 1 kere hacklenirsin anlarım 2 . de bulursun kim ya da trojan olduğunu 3. hack i de yersen format atarsın pc ye ama 4. 5. yi yiyorsan pc yi atarsın kahvekeyfi

kardes yemın edıyom sacma olcak ama athenste 75 lwl carım gıttı tbottan kımseye kin duymadım cunku salaklık yapıp ben kullandım kım beles bot a kelloger trojan koymazkı Evil or Very Mad

mai_mai demiş ki:
Kardeş geçmiş olsun diyeceğimde adam biraz akıllanır yahu 1 kere hacklenirsin anlarım 2 . de bulursun kim ya da trojan olduğunu 3. hack i de yersen format atarsın pc ye ama 4. 5. yi yiyorsan pc yi atarsın kahvekeyfi
aynen katılıyorum gecmiş olsun ama goz gore gore 5. charın da gidiyorsa calana deil kendine batır cuvaldızı bence

Yukarı Alt