Journalist

Aileden
- Resim Silinmiş.

Ve artık hasret sona erdi alkolikler çıksın piyasaya bayramın ilk gününü eminim çoğu kişi iple çekmiştir herkes içtiklerini içeceklerini koysun buraya bakalım alkolik üyelerimiz kimlermiş :dance: :beer: :dance:

Ps: Ben üç kutu tuborg aldım kuzu kuzu yatıyorlar dolapta ilk gün için akşamı bekliyorum fotolar o zamana gelir ama şimdilik bir foto çeker atarım birazdan diğerleri nerede^^

Ps2: Bu konu sadece kimlerin ne içtiğini görmek amaçlı açılmıştır herhangi bir teşvik kesinlikle yoktur allah katında sizin günahlarınızıda ben alamam :P

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bayramı Gerçekten İple Çekiyorduk Gelmesi ile birlikte Tekila,vodka Bull İçmeye Hazırlıklarımızı Tamamlıyoruz.

Journalist

Aileden
hmzsnmz demiş ki:
Alkolik değilim lakin keyfine içmeye her zaman varım ^^

Gel soframa hacım daha sigara hariç hiçbirine dokunmadım geleceksen 5-6 kutu daha alayım bak bekliyorum zaten alkolik kısmı işin esprili bir dile vurmuş haliydiki sende biliyorsun hiçbirşeye bağımlı değilimdir ^^

ARKO demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Alkolik değilim lakin keyfine içmeye her zaman varım ^^

Gel soframa hacım daha sigara hariç hiçbirine dokunmadım geleceksen 5-6 kutu daha alayım bak bekliyorum zaten alkolik kısmı işin esprili bir dile vurmuş haliydiki sende biliyorsun hiçbirşeye bağımlı değilimdir ^^
of of of sofraya bakk bee ulen yakınlarda olsan atlar gelirdim varyaa deli canım çekti :twisted: :mrgreen:

Sürekli zararlı diyenler hafif çekinsin köşeye,bizde yararlı demiyoruz zaten,fotolarla gelebilirsem gelicem fena giriyorum bu gece,kupam benliğini unuttu. :P

Yukarı Alt