Takımı
Seçiniz...
Dün Adalet Meydanlarında yapılan son karşılaşmadan sonra alana giren yetkililer, Alistar’ı kesilmiş halde buldu!

Olayın şokunu ancak atlatabilen yetkililer, Piltover Şerifi Caitlyn’i göreve çağırdılar. Şerif Caitlyn ise olay yerinde yaptığı incelemelerden sonra aşağıdaki açıklamayı yaptı:

“İlk bulgulara bakıldığında karşılaşma sonrası Kırmızı Üs’teki yeniden doğuş mekanizmasında sorun olduğunu düşündüm. Ancak daha detaylı inceleyince bu mekanizmada herhangi bir sorun olmadığını gördüm. Alistar’ın cesedini inceleyince üzerinde düzenli şekillerde oluşmuş bazı bıçak veya benzeri kesici aletlerin izini gördüm. Bu noktada Alistar’ın tam olarak neden kesildiğini bilemiyoruz. Sanırım Sihirdarların yardımına ihtiyacımız olacak. Eğer Alistar’ı kimin kestiğini gördüyseniz veya biliyorsanız, lütfen Piltover’daki ofisime gelerek durumu bildirin. Şu an için 5 şüphelimiz var. Bu şüpheliler hakkında ayrıntılı bilginiz varsa belli bir ödül karşılığında bu bilgileri sizlerden istiyoruz.

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Cool Angel rumuzlu uyeden alinti yapildi
Cool Angel demiş ki:
Aatrox draven darius bunların üçünü çekicem hemen. :)
dravenle oynadığın oyuna çağırma beni :mrgreen:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Kaç rp oldu skinler özellikle aatroxunki? Çok hoşuma gidiyor ne zamandır insin diye bekliyordum :P

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt