Benimde ilk charım ban lanmıştı 2006 da tbot yüzünden ve 2217 yılında açılcak 60 lv e Zar Zor getirmiş dim ama oyunu bilmiyoduk üzülme al bi 500 silk bi pre pulus bide 400 saatlık bot al 90 olursun
:D

HeLL_SpY demiş ki:
OneEyedJack demiş ki:
Bot kullanmak yasak zati bi de silk almamışsın.
eft en azından 100silk almalısın bide bottan banlanmamışın zaten
Ağa bottan banlanmamışsa neden banlanmış..SİLK ALMADIĞI İÇİNMİ :???
Allah'ım ya millet silk'e takmış..silk alıpda banlanma riski düşüyormu.. :?!!!

drotalion demiş ki:
Öncelikler geçmiş olsun

Ben hep şöyle düşünüyorum:

Bazen Goldbotlarının oralarının yakınında iken bir şeyler oluyor ve bütün goldbotları oadaki teker teker DC yiyiyor. Bende eğer aralarındaysam bende DC yiyiyorum. Burada büyük bit ihtimalle GM parmağı var.

Eğer sende sürekli olarak elle kassanda goldbotlarının arasında kasıyorsan sende banlanirsin arkadaşım. Maleef kurunun yanında yaşta yanar.
gold botlardan tırsmaya basladım sımdı xD ben thıef ım gold botları cıkan hunterlarla olduruom banlanırmıyım :twisted:

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
seriye demiş ki:
drotalion demiş ki:
Öncelikler geçmiş olsun

Ben hep şöyle düşünüyorum:

Bazen Goldbotlarının oralarının yakınında iken bir şeyler oluyor ve bütün goldbotları oadaki teker teker DC yiyiyor. Bende eğer aralarındaysam bende DC yiyiyorum. Burada büyük bit ihtimalle GM parmağı var.

Eğer sende sürekli olarak elle kassanda goldbotlarının arasında kasıyorsan sende banlanirsin arkadaşım. Maleef kurunun yanında yaşta yanar.
Ee OZMN ALLAH GMLERIN SILKROADIN JOYMAXIN BELASINI GANI GANI VERSIN HAKKIMI HELAL EDERSEM ALLAH BENIMDE BELAMI VERSIN YANI KASARKEN GOZLERIMIN NURU GIDIORDU YAA BOLE OYUNUN ALLAH BELASINI VERIR INSALLAH BUKADAR SEREFSIZLIK DUZENBAZLIK GORMEDIM BEN LANET OLSUN
Burada Joymax ın sana deil senin Joymax a hakkın geçiyor dua et adamlar sana hakkını helal etsin.:lol: Adamlar başta demiş bot yasak diye kullanmnışsan sonuçlarını göze almışsındır. İstediği zaman cezalandırır ona kalmış

arkadaşım oyunu beleşe getirmeye uraşıyorsunuz 15 ytl veripte 100 silk alamıyomusun al gitsin hiç olmassa charın banlanmama garantisi olur :wink1:

Beyler bildiğim kadarı ile Bot dan banlananlar banının hiç bir şekilde açtıramıyor. Eğer öyle ise geçmiş olsun.Bende ban yedim hala aklımdan çıkmıyor charım mükemmeldi.

unique kesmemişsin o yuzden ban yemişsin.. kes kes sıra sıra unique kes unique killer ol ard arda sadece 1 unique ye yüklen... mesela captin ivy =) sadece onu kes hatta ard arda.. gm lere serverda ismini artık yuttur ezberlettir.. Tamam... ban yemezsin'!

HeraServer demiş ki:
unique kesmemişsin o yuzden ban yemişsin.. kes kes sıra sıra unique kes unique killer ol ard arda sadece 1 unique ye yüklen... mesela captin ivy =) sadece onu kes hatta ard arda.. gm lere serverda ismini artık yuttur ezberlettir.. Tamam... ban yemezsin'!

alaka?

GliseriN demiş ki:
arkadaşım oyunu beleşe getirmeye uraşıyorsunuz 15 ytl veripte 100 silk alamıyomusun al gitsin hiç olmassa charın banlanmama garantisi olur :wink1:
BURDA 100 SİLK 20 YTL ... 50 SİLK 12 YTL... 200 SA BOT 20 YTL.. BİR AYLIK BOT 50 YTL..

Vay Halimize ... :'( :|

arkadasım oyunda zaten bot yasak silk alsanda almasanda
ben silk alıodum her ay pre plus cekiodum + ücretli bot ama block yedim bende yani suçlama oyunu gm yi falan bot tespit edilince banlanıyo Gm ler o kadar uyarıyo bot yasak kaç lv olursanız ve ne kadar alışveriş yaparsanız yapın bot oldugunuz anlaşılınca banlanıcaksınız diye
bu arada geçmiş olsun...

arkadaşım neden kazık yisounuz negüzel kredi kartı olmayan vatandaşlara gold-silk-bot satan siteler var hemde çok mekul fiyatlara alın ordan :wink1:

Yukarı Alt