Kayıt
17 Mayıs 2007
Mesajlar
42
Beğeniler
0
Genç çalıştırıcı, Kayserispor'dan eski öğrencileri olan her iki futbolcu için de nabız yoklamaya başlarken, Kirita ve Nunez ile yolların ayrılabileceği belirtiliyor.

Trabzonspor maçı sonrası devre arasında takıma takviye yapılacağını açıklayan teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın Galatasaray'dan Ali Turan ve Fenerbahçe'den Gökhan Ünal'ı istediği iddia edildi. Ali Tandoğan'ın şok sakatlığının ardından sağ kanatta sıkıntı yaşayan Sağlam'ın Galatasaray'da istediğini bulamayan eski öğrencisi Ali Turan için girişimde bulunacağı bildirildi. Sarı Kırmızılı kulüple 2013 yılına kadar sözleşmesi bulunan tecrübeli futbolcu için Georghe Hagi'nin vereceği rapor bekleniyor.
GÖKHAN DA GELMEK İSTİYOR
Devre arasında takıma kaliteli bir golcü kazandırmanın da hesaplarını yapan genç çalıştırıcının Kayserispor'dan yine eski öğrencisi olan Gökhan Ünal'a da transfer teklifi yapacağı öğrenildi. Kayserispor'dan ayrıldıktan sonra gerek Trabzonspor'da gerekse Fenerbahçe'de aradığını bulamayan Gökhan'ın da Bursaspor'a gelmek istediği gelen haberler arasında.


Ertuğrul Sağlam hocamıza saygımız sonsuz.Ama yine de eleştri,burdaki Bursaspora gönül veren kardeşlerimizin ne düşündüğü de önemli.
 
Yukarı Alt