Maynard__

Bilgiliyim
IrfanView demiş ki:
NoescaPe demiş ki:
İnci orada olacaktır. neutral1 neutral1

Edit: Site giremiyorum eekd1
Edit:Tamam şimdi gördüm biraz bekleyelim :starving: :starving:
Liseliler siteye giremiyor hacım cicioe2
Whisk demiş ki:
Arkadaşlar http://www.yazete.com (PANA'nın sitesi) Zaza ile canlı söyleşi yapacak. 5-10 dakika sonra başlayacaktır. İzlemek isteyenler olursa aşağıdaki linke tıklasınlar biraz beklesinler. :kalp:

Oku canım oku cicioe2

NoescaPe demiş ki:
IrfanView demiş ki:
NoescaPe demiş ki:
İnci orada olacaktır. neutral1 neutral1

Edit: Site giremiyorum eekd1
Edit:Tamam şimdi gördüm biraz bekleyelim :starving: :starving:
Liseliler siteye giremiyor hacım cicioe2
Whisk demiş ki:
Arkadaşlar http://www.yazete.com (PANA'nın sitesi) Zaza ile canlı söyleşi yapacak. 5-10 dakika sonra başlayacaktır. İzlemek isteyenler olursa aşağıdaki linke tıklasınlar biraz beklesinler. :kalp:

Oku canım oku cicioe2
* kendine yapılmasını istemediğini başkasına asla yapma , amacım onu anlatmaktı hayırlı geceler dilerim . :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ufff her bölümde diyorum bir iskender iki zaza her tiyatro oyunlarına giderim çok büyük oyuncular hemen açtım takipteyim 8)

NoescaPe demiş ki:
IrfanView demiş ki:
* kendine yapılmasını istemediğini başkasına asla yapma , amacım onu anlatmaktı hayırlı geceler dilerim . :thumbsup:
hahahahahaha yazıyı görmedim sonra editledim gördüysen.Hadi liseli uyu cicioe2
* Polemiğe giremicem kardeşim k.bakma . milleti burda rahatsız etmeye hakkım yok . ama sen devam et seviyen düşüyor :nod:

Beyler biraz bekleyin site çok yoğun heralde. Siz verdiğim linkte takipte kalın arada bir f5 yapmayı unutmayın.

NoescaPe demiş ki:
Whisk demiş ki:
Beyler biraz bekleyin site çok yoğun heralde. Siz verdiğim linkte takipte kalın arada bir f5 yapmayı unutmayın.
Nerden dinlicez hacım ?
Bro o linkte kal sen f5 yap yani yenile sayfayı oradan bir link verirler. Biraz bekletiyorlar neden bende bilmiyorum. Ama bilgilendiğim de yardımcı olucam

Yukarı Alt