Avasin demiş ki:
Konuya ŞükrüSaraçoğlu FTW diye bir balta indirsem ne olur aca
Kan çıkar kannnnn :twisted:
EmmaW. demiş ki:
ya kimse kusra bakmasında cehennem denilince akıla gelecek ilk yer burasıdır..
http://www.youtube.com/watch?v=Dyrug3zTxro&feature=related
Kezman,Maldini,P.Nouma,HAGİ,Davids,Leeds'li Futbolcular,Berliner Morgenpost,Collina vs... Bunların aklına ilk Samiyen gelmiş bro yapcak birşey yok :P Ayrıca Kareografi'dede 3. olmuştuk.

Bjk taraftarına gelince sevdiğim bir taraftar grubudur.Çarşının kapanacağı gündeme geldiğinde kapanmaması için oy attığımı hatırlarım.Söylemek istediğim Bjk taraftarı Gs taraftarından iyidir veya kötüdür demek değil.Fakat Gs taraftarı zamanında takımımızında başarısıyla kendini dünyaya ispatlamış bir taraftardır.

Bjk taraftarı Gs taraftarından iyidir veya kötüdür demekte doğru değil bence. whiteangel

Inception demiş ki:
Uprising demiş ki:
[youtube]WZUIaMKSLlo&feature=related[/youtube]
Atmosfere gel :twisted:
:mrgreen:

Hocam KKP'den takımını doğru seçtiğine eminmisin :P
Evet.Hacım kasmaya gerek yok.İlla fb ile sevinecek değiliz ya tuttuğumuz takım ile eğlenmesini de bilmemiz lazım :mrgreen:
Maçı izlemiştik arkadaşlarla beraber en az onlar kadar ben de sevindim ama elden gelen bir şey yok :lol:

Whisk demiş ki:
İnönüdeki atmosferden daha mı iyi yani Ali Sami Yen?
2000 senesini yaşamadın heralde.O zaman cehennemdi Ali Sami Yen ama şimdi cehennemi gitti cennet oldu tüm takımlara.

EmmaW. demiş ki:
ya kimse kusra bakmasında cehennem denilince akıla gelecek ilk yer burasıdır..
http://www.youtube.com/watch?v=Dyrug3zTxro&feature=related
2000 senesinde Ali Sami Yen de olsaydın anlardın..2005-2006 dan sonra dağıldı GS taraftarı heleki Alpaslan DİKMEN de ölünce ultrAslanda çöktü taraftar felan kalmadı Galatasarayda.

Bırakın kim iyi kim kötü muhabbetini lafları söyleyen söylemiş zaten.

DukeNukem demiş ki:
Whisk demiş ki:
2000 senesini yaşamadın heralde.O zaman cehennemdi Ali Sami Yen ama şimdi cehennemi gitti cennet oldu tüm takımlara.

Yaşadık heralde :lol: Ama ben şimdi ve son yıllar için konuşuyorum. En iyi atmosfer İnönü'de.

(bkz. 132 desibel 8) )

Whisk demiş ki:
DukeNukem demiş ki:
Whisk demiş ki:

Yaşadık heralde :lol: Ama ben şimdi ve son yıllar için konuşuyorum. En iyi atmosfer İnönü'de.

(bkz. 132 desibel 8) )
132 desibel ses ile alakalı birşey atmosfer bambaşka birşey hacım :nod:

Whisk demiş ki:
DukeNukem demiş ki:
Whisk demiş ki:

(bkz. 132 desibel 8) )
http://www.youtube.com/watch?v=O2VfOI_3FSA
Burda o maçtan daha fazla ses çıkıyor.

arkadaş doğru demiş.önemli olan atmosferi yaratmak.santiagoda 90 bin kişi bağırsa 200desibeli geçer heralde.bağırmayı herkes yapar

Tamam ses konusunuda geçtim 1 saniye bile susmuyoz. Yani kim ne derse desin benim gözümde şuan en iyi atmosfer İnönü'de.

@Adith

Eskiden işte hacım o, ben yakın zamana bakıyorum hemde orda 132 desibelden fazla çıktığı kesin değil cool2:

Yukarı Alt