Para kasmak bu yöntemle kanaatimce kolay denerseniz göreceksiniz.
Önce elimize 2-3 mlik bir sermaye yapıyoruz. Hoş 500kilede bu işe başlayabilirsiniz.

-Jangana gidiyoruz.
-Jinjin ablamıza uğrayıp bolca destroyer rondo alıyoruz.
-Storage a uğrayıp inventory'yi boşatabildiğimiz kadar boşaltıyoruz.
-Buradan blacksmithe uğruyoruz.
-Oradan bolca degree 2 weapon alıyoruz. CTRL tuşuna basıp itemlara tıklarsanız otomatikman inventorynize gelir.
-Bu weaponların tanesi 3.5k
-Yaklaşık 6 tane slot boş bırakın ve gerisini komple degree 2 weapon alın. 5 tane seçenek var seçim size kalmış
-Ardından alchemy menusunu açıp destroyer rondoyu koyuyoruz.
-O aldığımız degree 2 weaponları teker teker orada kırıyoruz.
-Alt taraftaki mesaja baktığımızda 4-6 wind 2 gained yazısı görebilirsiniz.
-Genel olarak %70-80inde wind 2 çıkıyor, bazen ard arda çıkmayabiliyor böyle zamanlarda 10-20 sn bekleyip tekrardan devam edin.
-Inventorydeki itemlar bitince yine CTRL ile alın ve tekrar destroyer rondo ile kırın.
-Önceleri zararda olduğunuzu sanabilirsiniz ancak yanıldığınızı anlayacaksınız.
-Hotanda ya da DW ye gidip tanesini 2kdan satabilirsiniz rahatlıkla.

Önemli not:
-Zarardayım derseniz siz aşırı derece şanssız bir kişisinizdir çünkü çok fazla para kazanabilirsiniz.
-Bu taktiği yeni serverlarda denemeyin piyasa oturmadığı için wind 2 ya talep az olacaktır diğer serverlara nazaran.

pacıfık serverda olan varsa bunu kesinlikle uygulasın şu an hiç wind 2 yok piyada hatta bana pm atın ben bile alırım Wink

BOSPHORUS demiş ki:
pacıfık serverda olan varsa bunu kesinlikle uygulasın şu an hiç wind 2 yok piyada hatta bana pm atın ben bile alırım Wink
kim demis kimsede yok diye :lolmuch:

evet bunu geçen forumda kendim hazırlamıştım cidden çok işe yarıyor. çok da ucuza geliyor. kesin yapılması gerek.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
TheMyth_ demiş ki:
Para kasmak bu yöntemle kanaatimce kolay denerseniz göreceksiniz.
Önce elimize 2-3 mlik bir sermaye yapıyoruz. Hoş 500kilede bu işe başlayabilirsiniz.

-Jangana gidiyoruz.
-Jinjin ablamıza uğrayıp bolca destroyer rondo alıyoruz.
-Storage a uğrayıp inventory'yi boşatabildiğimiz kadar boşaltıyoruz.
-Buradan blacksmithe uğruyoruz.
-Oradan bolca degree 2 weapon alıyoruz. CTRL tuşuna basıp itemlara tıklarsanız otomatikman inventorynize gelir.
-Bu weaponların tanesi 3.5k
-Yaklaşık 6 tane slot boş bırakın ve gerisini komple degree 2 weapon alın. 5 tane seçenek var seçim size kalmış
-Ardından alchemy menusunu açıp destroyer rondoyu koyuyoruz.
-O aldığımız degree 2 weaponları teker teker orada kırıyoruz.
-Alt taraftaki mesaja baktığımızda 4-6 wind 2 gained yazısı görebilirsiniz.
-Genel olarak %70-80inde wind 2 çıkıyor, bazen ard arda çıkmayabiliyor böyle zamanlarda 10-20 sn bekleyip tekrardan devam edin.
-Inventorydeki itemlar bitince yine CTRL ile alın ve tekrar destroyer rondo ile kırın.
-Önceleri zararda olduğunuzu sanabilirsiniz ancak yanıldığınızı anlayacaksınız.
-Hotanda ya da DW ye gidip tanesini 2kdan satabilirsiniz rahatlıkla.

Önemli not:
-Zarardayım derseniz siz aşırı derece şanssız bir kişisinizdir çünkü çok fazla para kazanabilirsiniz.
-Bu taktiği yeni serverlarda denemeyin piyasa oturmadığı için wind 2 ya talep az olacaktır diğer serverlara nazaran.
yaaaw bu çok karışık ben oyunu çok çok ii bilmiorum çok basit bir dille kısaca naapmam gerektiğini özetlermisin hiç param yok yaw

Yukarı Alt