Xperyon

Bilgiliyim
Kayıt
27 Temmuz 2011
Mesajlar
2.547
Beğeniler
0
Şehir
TürkTelekomArena
Alex, Twitter’da yedek kalmasıyla ilgili soruya, Aykut Kocaman'ı kastederek, “Tek kelimeyle açıklamak gerekirse kıskançlık” yanıtını verdi.Spartak Moskova deplasmanında Aykut Kocaman tarafından doksan dakika boyunca kulübede bekletilen sambacı yedek kalmasıyla ilgili Twitter'da, "Tek kelimeyle açıklamak gerekirse kıskançlık" açıklaması yaptı.

Spartak Moskova deplasmanında daha dirençli bir orta saha hedefleyen Aykut Kocaman ilk 11'de Alex'e yer vermedi. Aykut Kocaman'ın taktik tahtasında ilk 11 dışında kalan Alex de Souza ısınmaya bile çıkmazken, sinirli olması dikkatlerden kaçmadı.

Kocaman oyuna müdahale haklarını da Krasiç, Caner ve Bienvenu'den yana kullanınca kaptan Moskova'dan süre alamadan dönmüş oldu.

Maçtan sonra Twitter'da Brezilyalı bir vatandaşıyla sohbet eden Alex, maçta yedek kalmasıyla ilgili soruya, "Bir gün sana anlatırım. Tek kelimeyle açıklamak gerekirse kıskançlık! Neden beni yedeğe çekti anlamadım. Zamanla hikayenin tamamını sana anlatırım" diyerek hocasına sert ifadelerle yüklendi!​

Kaynak:Sabah
 

Xperyon

Bilgiliyim
Kayıt
27 Temmuz 2011
Mesajlar
2.547
Beğeniler
0
Şehir
TürkTelekomArena
Elinize malzeme vermekten kastın bensem artık oha derim ben burda sorumlu olduğum bölümde haberleri paylaşıyorum manşetlerde olanları birileri rahatsız olurmu olmazmı diye pek düşünmem. :coffee:
 

Doma$no

 
Kayıt
15 Temmuz 2008
Mesajlar
3.772
Beğeniler
197
Şehir
lethe
Aykut hoca takımı kötüye sürüklüyor ya.Takım aslında iyi de Aykut beceremiyor.
 
Kayıt
23 Aralık 2011
Mesajlar
1.414
Beğeniler
0
Şehir
Trabzon
Vaslui maçından önce, bu görüşmede birbirimize tüm düşüncelerimizi medeni bir şekilde aktardık. Ayrıca internet ya da Twitter üzerinden ya da internet üzerinden birbirimize mesaj göndermek ihtiyacımız yok. Çünkü gün be gün burada birbirimizin yüzüne bakan insanlarız. Bir şey söyleme ihtiyacımız olduğunda da bunu Romanya’da yaptığımız gibi karşılıklı, yüzyüze oturur konuşarak yaparız. İnsanlar şunu net olarak bilmelidir ki; burada önemli olan Alex ya da başka isimler degil, önemli olan tek bir isim altında toplanmamızdır ve o da "Fenerbahçedir"


http://www.fenerbahce.org/fb2008/detay.asp?ContentID=30446
 

Xperyon

Bilgiliyim
Kayıt
27 Temmuz 2011
Mesajlar
2.547
Beğeniler
0
Şehir
TürkTelekomArena
Addicted demiş ki:
Fotoşopda dicekler utanmasalar delile :D
Aynen ben art niyetli yazdını sanmam ama kıvırmaya gerek yok yani kelimelerin gerçek anlamı yitirmesi diye birşey yok açık ve net olarak yazmışsın ne dediğini türkçe lastiklidir normalde fakat bu yazdığını çok yere çekmeyi denedim olmadı dolayısıyla tek mana içeriyor.Desin evet kızgındım sinirle yazdım veya size ne armutlar size hesapmı vericeğim deseydi sorun olmazdı benim açımdan :)
 
Kayıt
17 Eylül 2007
Mesajlar
10.412
Beğeniler
0
Şehir
Homeless
Ki bencede aykut kocaman alexi biraz çekemiyor. Birazda fenerbahçeyi artık alexsiz oynamaya alıştırmak istiyor. Yarın öbür gün alex bıraktığında fenerbahçede alexin yeri zor dolacak. Tıpkı galatasarayın haginin yerini 10 senedir dolduramadığı gibi. O yüzden aykut hoca alexin olmadığı fenerbahçeyi kurmaya çalışıyor gibi biraz sanki..
 
Yukarı Alt