alex de 108lerde pt yapıorum aşırı lag var gibi 2 sn de bir basabiliorum skilere ama hotanda sorun yokk bu neden olabilir çözümü var mı ariesdeyim server birlşmeden öncede vardı şimdi de aynı . sp cavede bile thiefe saldırıorum 2 3 sn sonra skili atıor net 8mb yardım edin lütfen çözüm ne olabilr

pc kpat ac modeme res at internet sağlayıcını ara ınternetım cok yavas sorun yasıyorum degerlerıme ayarlarıma bakarmısınız de telaslı telaslı tatıle gıdecegını ve evde babanın sen gıttıkten sonra gırecegını ve sorun böyle devam ederse onun mudehale edemeyecegını söyle halledıyorlar :D

batuhan_3X demiş ki:
pc kpat ac modeme res at internet sağlayıcını ara ınternetım cok yavas sorun yasıyorum degerlerıme ayarlarıma bakarmısınız de telaslı telaslı tatıle gıdecegını ve evde babanın sen gıttıkten sonra gırecegını ve sorun böyle devam ederse onun mudehale edemeyecegını söyle halledıyorlar :D
haha batu :D bence direk ya internetimdeki sorunu halledin yada çıkıyorum internetinizden üyeliğimi iptal edin de. o zaman da yaparlar :D

uydu net mi .d sen benım dedıgımı yap bak benm net bı anda duzeldı ama onlar hersey normal dıolar . dedım bellı gb kullandıktan sonra hızı mı dusuruyosunuz napıosunuz dedım bı anda böle ses tonu deıstı yok öle bıse olamaz falan dedı ama anında degıstı yanı hersey

hmm anladım :D uydu net ttnetten bıraz daha ıyı ama tecrübe yok alt yapı yok . süperonlıne a gecmek ıstıorm ama bılmıorm bakceeezzz

Takımı
Galatasaray
sorun isrodan kaynaklanıyor serverları korede ve ping sorunu yaşanıyor yaklaşık 2 yıldır isro oynamıyorum bu yüzden skillere hep 2 saniyede basıyor okçuda duraksıyor öyle vuruyor oynanacak halde bir oyun değil iyi bir private server bul orda oyna bence

ttnet kullanıyorum bende ama hotanda hiçbirşey yok alex de mirroda öyle yogunluktan mı acaba. neyse ben bi arim ttneti :D saolun

download hızım 8.76 upload hızı 0.78 bu ne şimdi :D biz oyun oynarken hangisini kullanıoruz ?

The47

Bilgiliyim
fps oynamadıgımız için sro da ping çok da önemli degil bence sorun silkroad sunucularındadır yada senin baglantı kurdugun porttandır, oyunda başkalarınında bu tip sorunlar yaşayıp yaşamadıgını araştırmak lazım.

ttnete suç bulmayın ayrıcada. adam hotanda bişey yok alexde var diyor hangi mantıga dayanarak hala ttnet de sorun var diyosunuz anlamıyorum?

uzun süredir lag sorunu yaşamıyorum oyunda siz hangi serverda oynuyosunuz? server birleşimlerinden sonra lag olcağı düşüncesindeyim ama bende

The47 demiş ki:
fps oynamadıgımız için sro da ping çok da önemli degil bence sorun silkroad sunucularındadır yada senin baglantı kurdugun porttandır, oyunda başkalarınında bu tip sorunlar yaşayıp yaşamadıgını araştırmak lazım.

ttnete suç bulmayın ayrıcada. adam hotanda bişey yok alexde var diyor hangi mantıga dayanarak hala ttnet de sorun var diyosunuz anlamıyorum?
arkadasım ınternetın kolay saglandıgı bölge hotan zor saglandıgı ama saglayabılecegı yer alex . yanı 1. viteste 10km hızla gıtmek kolaydır ama 1. vites 50 ile gidebilecekse limiti 60 ise ve 50de zorlanıosa bu sorun vitestedir 50de degildir . burada ttnet 1 oluyo sro 50 . sro hotanda 10 ise tamam sıkıntı yok 50 ise alexte yıne sro acısından sıkıntı yok . bılmem aaanadabildimmi

hotanda takır takır çok rahat hareket ediyorum mooblara anında saldırıor ama alex ve mirror da pert. 10 çar açıktı hadi ondan olsa kapatıp tek çar açtım yine aynı laptop 10 çarı bile rahatlıkla çalştırırken alex pt deki çarlarım 2 3 snde bi skill kullanıorlar ama mooblar aynı hızda vuruorlar yani lag olsa mooblarda da görntü donar bise olur ama o yok.. arkadaşlar başkalrında da oluyor mu bu sorun benim internetimde olsa dicem eskiden yoktu böyle bir sorunum anlamıorum ya aksilkler beni buluyor .... joymaxdan kaynaklanabileceğini düşünüyorum mesaj yolladım ama yine aynı cevapları kopyala yapştr yapark yollarlar :D

Yukarı Alt