ya harbi repair yok bot hotanda alaxandreya ışınlanmıo ne yapacaz :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
alexandria'nın amacı sadece lvl kasmak orası bir cave ötesi değil kale savaşları olmayacak bu bağlamda, alex'e repair gelmeyecek amaç hotan'ı canlandırmaktır nasıl ki jangan cave jangan'ı canlandırdı bu da bir ticari zekadı sbot hotandan alışverişini yapıp alex'e teleport olup oradan firavu'nun mezarlığına kolayca giriyor sorunsuz yoksa siz halen sorunlu botları isrobot vb. botları mı kullanıyorsunuz makara:

EliteTurk

Aileden
extraloob demiş ki:
alexandria'nın amacı sadece lvl kasmak orası bir cave ötesi değil kale savaşları olmayacak bu bağlamda, alex'e repair gelmeyecek amaç hotan'ı canlandırmaktır nasıl ki jangan cave jangan'ı canlandırdı bu da bir ticari zekadı sbot hotandan alışverişini yapıp alex'e teleport olup oradan firavu'nun mezarlığına kolayca giriyor sorunsuz yoksa siz halen sorunlu botları isrobot vb. botları mı kullanıyorsunuz makara:
makara:

Sbot tan kaydımı hotan yaptım alexandria ya ısınlanmıyor const. gidip oradan da yuruyor tek yol script cizmek ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
alpbey07 demiş ki:
Sbot tan kaydımı hotan yaptım alexandria ya ısınlanmıyor const. gidip oradan da yuruyor tek yol script cizmek ^^

hayır sen işi bilmiyorsun.

benim dediğim gibi yaparsan sorunsuzca hotandan teleport olur alexe gelir oradan da cave'e gider sbot bölümüne şimdi güzel bir rehber yapayım herkes bu sorunu yaşıyor bari ben çözdüm sizlerle paylaşayayım 8)

vay anasını :S o zaman oradaki pot işi yalan potu niye alexe koydularsa artık..
en iyisi ben yine samarkanddan ayarlayım hotandan vergi yemeyelim :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ScriptKiddie demiş ki:
vay anasını :S o zaman oradaki pot işi yalan potu niye alexe koydularsa artık..
en iyisi ben yine samarkanddan ayarlayım hotandan vergi yemeyelim :D

eheheh vergi vermemek güzel di mi :P

CPU

rank8
repair hammer satmak için koymamışlardır nede olsa soymax herşey beklenir.

Yukarı Alt