Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj Duygusuzz rumuzlu uyeden alinti yapildi
Duygusuzz demiş ki:
Evet herkesin 2.kısma girmesi için görevi yapması gerekli.
Ben bir ara bu yüzden cleric çarıma baron yapıcaktım. :oops: Yanlızlık çok zor. :P

Takımı
Besiktas
O görevlerle uğraşmak sabır ve takım ister sen nasıl tek başına yaptın bilmiyorum ama işsizliğin dibine vurmuşsun :D

Takımı
Seçiniz...
Duygusuzz demiş ki:
O görevlerle uğraşmak sabır ve takım ister sen nasıl tek başına yaptın bilmiyorum ama işsizliğin dibine vurmuşsun :D
Aslında ilk 15 tatil geldiğinde tek başıma yapmaya karar vermiştim o oyunda arkadaşımda yoktu yabancı bir oyundu biliyorsun. Chiefi yapamayınca sinirlenip başka bir iş bulayım demiştim spearın statları +100 yaptım phy ve mag atağı :mrgreen: Ondan sonra bir arap ile arkadaş olmuştum onunla beraber yaptık 3 günde uniqlerin hepsi kesmiştik, özledim şimdi çarımı yav :oops: :cry:
Sanırım özlediğim tek çarımdı. :roll:

Bu mesaj Cool Angel rumuzlu uyeden alinti yapildi
Cool Angel demiş ki:
Duygusuzz demiş ki:
Aslında ilk 15 tatil geldiğinde tek başıma yapmaya karar vermiştim o oyunda arkadaşımda yoktu yabancı bir oyundu biliyorsun. Chiefi yapamayınca sinirlenip başka bir iş bulayım demiştim spearın statları +100 yaptım phy ve mag atağı :mrgreen: Ondan sonra bir arap ile arkadaş olmuştum onunla beraber yaptık 3 günde uniqlerin hepsi kesmiştik, özledim şimdi çarımı yav :oops: :cry:
Sanırım özlediğim tek çarımdı. :roll:

EvxSro'da ki charını hiç özlemiyon mu allah için söyle :D :D
Medusaya bufsuz dalmalar falan wizardla pvp yapmalar ahh kuzen ahh :D

Yukarı Alt