Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Brezilyalı yıldız, muhteşem performansıyla ayrıca en iyi 10 numara' tartışmalarının da yeniden alevlenmesine neden oldu.

Fenerbahçe'de forma giydiği 225 maçta 113 gol atıp 102 de asist yapan Brezilyalı futbolcu, Galatasaray'ın efsane oyuncusu George Hagi'yi istatistiksel olarak geride bıraktı.

Fenerbahçe bu sezon hem ligde hem de Avrupa'da fırtına gibi eserken, Kaptan Alex, attığı goller ve yaptığı asistlerle futbolseverleri yine kendisine hayran bıraktı. Türkiye'de 6. sezonunu geçiren

Hatta birçok futbolsevere göre Alex, Galatasaray'ın efsane futbolcusu George Hagi'yi bile unutturdu. Zira Hagi'nin futbolu bıraktığı 2001 yılından sonra Türkiye'deki en istikrarlı 10 numara' olan Brezilyalı, istatistiklerde de Karpatların Maradonası'nı geride bırakmayı başardı.

hagi bişey mi alexin yanında hangi dünya yıldızı bu istatistiklere ulaşabilmiş ki ?

Hagi uefa kupasında büyük rol oynadığı ve herhangi bir Türk takımının birdaha o kupayı almasının çok zor olduğu için Hagi'nin yeri ayrı ve unutulmaz..Alex'in çabaları boşa xP

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Black Rain demiş ki:
Şam şeytanı... Tiksiniyorum şu heriften.

yavaşşşşşş kuzum yavaşşşşşşşşşşşş :mrgreen: :twisted:

bende sevmem ama yaptığı işler ortada oynadığı maç sayısı kadar golü ve asisti var :coffee:

Takımı
Besiktas
Arcadia demiş ki:
hagi bişey mi alexin yanında hangi dünya yıldızı bu istatistiklere ulaşabilmiş ki ?
Tarkan'cım yaptığın yorum aşırı derecede saçma.Birdefa Bir Bak bakayım kariyerinde Alex UEFA Kupası veya Süper Kupa görmüşmü? Bu konunun tartışması bile saçma.Hagi den bahsediyoruz Guiza dan değil

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Spyware demiş ki:
Arcadia demiş ki:
Tarkan'cım yaptığın yorum aşırı derecede saçma.Birdefa Bir Bak bakayım kariyerinde Alex UEFA Kupası veya Süper Kupa görmüşmü? Bu konunun tartışması bile saçma.Hagi den bahsediyoruz Guiza dan değil
Sanki UEFA'yı sadece Hagi kazandırmış gibi konuşuyorsunuz. 8O

Fre3sTyLe demiş ki:
Spyware demiş ki:
Arcadia demiş ki:
Sanki UEFA'yı sadece Hagi kazandırmış gibi konuşuyorsunuz. 8O
ağzımdan aldın lafı..bunu futbol bilmeye anlatsam futbolu tek kişi oynanıyor sanır

RiqueLme

Bilgiliyim
Spyware demiş ki:
Arcadia demiş ki:
Helal sana Spy :D
öyle bi konusuon ki yani spiker söyle olur heralde
Hagii Hagi aldı topu 1.yi calımladı hagi orta sahada 2. yide çalımladı 3.yüde 4.5.6.7.... hagi takımı calımladı golü attı kupayı aldı hagiiii :D
zuaaaha siz bu uefa süper kupa abdestiyle daha cok namaz kılarsınız :D

Takımı
Besiktas
Francesco demiş ki:
Spyware demiş ki:
Arcadia demiş ki:
Helal sana Spy :D
öyle bi konusuon ki yani spiker söyle olur heralde
Hagii Hagi aldı topu 1.yi calımladı hagi orta sahada 2. yide çalımladı 3.yüde 4.5.6.7.... hagi takımı calımladı golü attı kupayı aldı hagiiii :D
zuaaaha siz bu uefa süper kupa abdestiyle daha cok namaz kılarsınız :D

Tabiki Hagi Tek Başına Getirmedi Ama Çok Büyük Rol Sahibi UEFA Kupasında..

Prada

Şakamısınız siz. Alexle Haginin kariyerini tartışıyorsunuz. alexin 70 brezilya milli takımıyla çıktığı maç var.. Kupaları var.

Hagi neden hiç bir zaman Pele ve Maradonayla kıyaslanmadı biliyormusunuz? Dünya kupası alamadığı için...

Prada

Ya alex ne yapsın Fenere CL aldırsa yine kabullenmeyeceksin :P Adam 2010 da dunya kupasında ve brezilya her zaman ki gibi favori. Adam dunya kupaısnı kaldıracak yine hagi diyeceksiniz benide güldüreceksiniz :lol:

Aynı dönemin futbolcuları olsa karşılaştırın diyeceğim ama ben bu şekilde olan kıyaslamaların yapılmasından hoşnut değilim.
Mesela Hakan Şükür , Tanju Çolak'tan fazla gol attı.Tarihe imza attı.Fakat aynı şartlar altındamıydılar?
Tanju kaç yıl top oynadı Hakan kaç yıl?

Ben boş iş der geçerim .
Yorum yapanlarada saygılarımı iletirim :beer:

Yukarı Alt