1. Reklam

1. joysro
      anafor
      anafor
      viki
      darkroad
      bosalan

Alex bu ligle dalga geçiyor!

1. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

"Bana ne Keita'dan, Kewell'dan ya da başka bir futbolcudan bahsetmeyin. Alex sahadaysa takım kazanıyor. Bir futbolcuya mahkum olunmamalı".

F.Bahçe'nin Kayseri beraberliğini değerlendiren yorumcu Rıdvan Dilmen, Alex ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
    Fenerbahçe puan kaybediyor. Bana ne Keita'dan ya da Kewell'dan. Alex bu ligle dalga geçiyor" ifadesini kullandı.

Dilmen, "Başta Alex'siz birkaç maç yaptılar, kazandılar. Ondan sonra 'Alex'siz de kazanırız' havası oluştu. Ancak daha sonra oynadıkları karşılaşmaların hemen hepsinde puan kaybettiler. Büyük takımın tek bir oyuncuya mahkum olmaması gerekiyor" diyerek sözlerini tamamladı.

2. MrCrossover

MrCrossover rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bitti.

3. Presence

Presence rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

Ya usta olucak okadar..adam kaç senedir kaptanımız..alex sahada oldumu oraya buraya komut verio nerdeyse 2. teknik direktör gibi yokluğu hissedilecek tabi izleyin kayseri maçını bi başı boşluk vardı takımda oda bundan kaynaklanıyor

4. Prada

Prada  

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy

Kaptanlığı aldığından beri Alex fenerin Hagisi oldu. Nasıl 6S haginin yokluğunu arıyorsa Alex gittiğinde Fenerde arayacaktır..