1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Aldatma haberi 'tık' rekoru kırdı


 1. Journalist

  Journalist Aileden

  Kayıt:
  24 Aralık 2007
  Mesajlar:
  13.139
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Yaramaz avratların koynundayım.
  [​IMG]

  TV'ye bağlanan bir kadın, "Eşim beni İslami içerikli sitede tanıştığı kadınla aldattı" dedi. Haberi veren web sitesi 100 bin kez 'tık' aldı..
  Özel bir televizyon kanalında zinanın tartışıldığı sabah programına telefonla bağlanan kadın, kocasının İslami içerikli bir internet sitesinde kendisini aldattığını gözyaşlarıyla anlatınca tepkiler yağdı. Bunu haber yapan internet sitesi 100 bine yakın 'tık'landı, 127 değişik yorum yazıldı. 'Nur Ertürk ile her sabah' isimli programın önceki gün konuğu olan ilahiyatçı Mustafa Karataş'ın "Zina yapan biri ile evli kalmak, aynı çatı altında kalmak günah mı?" sorusu 'tık' rekorunu beraberinde getirdi. Programa telefonla bir kadın bağlandı. Adını vermeyen kadın 17 yıllık eşinin, işyerinden İslami içerikli bir internet sitesine girdiğini anlatarak, "Biz namazı ve İslamiyet'i öğrenmeye çalışıyoruz" dediğini ancak bir süre sonra buradan tanıştığı başörtülü ve evli bir kadınla kendisini aldattığını söyledi. Kendisinin de kapalı olduğunu vurgulayan kadın ikiliyi bir gece mesajlaşırken yakaladığını konunun namaz ve din olmadığını belirterek, "Bu din mi İslamiyet mi?" diye sordu.
  KIZINIZI 3. EŞ OLARAK VERİR MİSİNİZ?
  Program konuğu ilahiyatçı Mustafa Karataş ise kadına, boşanma hakkının olduğunu söyleyerek, eşlerini aldatan erkeklere çok ağır sorular yöneltti ve Hüseyin Üzmez olayını örmek gösterdi. Dindar erkekler arasında, "Ben birinci ile evlendim, ikinciyle de evleneceğim. Üçüncüyle de, dördüncüyle de evleneceğim" diye bir anlayışın olduğuna dikkat çeken Karataş, "Sen kızını ikinci ya da üçüncü eş olarak verebiliyor musun?" diye sordu. Karataş, isim vermeden Hüseyin Üzmez olayını hatırlatarak, bu kafa yapısının 70'ine gelmiş insanları sübyancı yaptığını söyledi.
   
 2. SwitchBack

  SwitchBack rank8

  Kayıt:
  13 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  576
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Bence aşırı abartılmış olayda bir kurmaca bulunmakta . Günümüz terör örgütünün birlik beraberliği bozmak amacıyla kurduğu kurmacalardan olsa gerek .