1. Reklam

1. kyra
      viki
      Tenda
      lastworld
      silkroadcilar
      3

AlchemyMaker'lar Alchemy benim işim diyenler şuna bakın bird

1. Wrestler

Wrestler olduser

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    AlchemyMaker'lar bir sorunum var hemde baya büyük :) Hercules'te 710m'e Bow aldım +0 - Phy &61 - Crit 8 - FB vs.150-200m param gitti bowu +4 ten yukarı cıkaramadım Lucky +4 incrase dressim var onunla basıyorum.Sonunda bıktım +3 te bıraktım dedim Crit basayım crit 8 di 20-25 tane challange bastım crit 8den yukarı cıkmadı 4-6-6-4 hep böyle gitti 4 te kaldı, bir baktım Phy %0 olmuş :S ne yapmam lazım şimdi 1b masrafı oldu nerdeyse nasıl ben bu bowun phy tekrar 61 criti 10 fln yapıcam +3 bana yeter phy vs. düzeltsem yeter yakında ss koyucam :wink1:

2. KeepinGS

KeepinGS rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cenabet olmayan bı char acmak sana yardımı dokunacak en buyuk sey olur oncelıkle :)

3. fransiz33

fransiz33 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bowu npc sat kurtul :)

4. MrAkkan

MrAkkan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hamam kirala.

5. AlchemyMaker

AlchemyMaker rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Prem plus + lucky dress in olsun + basmak içinde denemekten başka çaren yok statlar içinde öyle gold fazla olsun^^

6. Tengrİ

Tengrİ nowayout

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    silah nova galiba..kendine biraz daha bütce ayır ve bence ;

ilk başta %30 luk stonelerle statları boz silahın durabilitysinide düşürsen senin için sorun olmaz
    ardından +3 den yukarı cıkamadım demissin lucky ile dene baktın olmadı +3 yaptıkdan sonra farklı bir itemi yak +3 üstü olursa senin için daha avantajlı olur konum değiştir ve tekrar dene bu işlemi +6 a kadar deneyebilirsin..benim verebileceğim bilgi bu kadar çünkü fazla bilen biri atlar şimdi yanlış olur cool2: cool2: cool2:

7. ALpique

ALpique rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci :)
    Phy ve crit için şunları yapmanı öneririm ; ilk önce %30 luk stoneler ile statları 0 yap 0 olduktan sonra %0 - %5 stonelr ile dene farkı farkediceksin. :) +basma konusunda ise pc'ne bi reset çak oyuna gir kimseye pm atma kimsede sana pm atmasın bu düzeneği sağladıktan sonra kendine sakin gölge biyer bul. Lucky dresini giy denemeye başla +4 oldugu zaman yer değiştir ve +5 dene ben bu taktiklerle +5 rahat basıyorum.

ps: umarım yardımcı olmustur

8. _PokerFace

_PokerFace rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :muck: bir silahla çok ugraşınca gerçekten stat tutmuyor aynısı banada olmuştu 2 gün boyunca 2hdim +5 olmamıştı bankaya koy girme chara 1 gün sonra dene bak gör nasıl tutucak stat işine gelince şans işi o biraz pre pluslı bir arkaşdaşın warsa ona denet farkını mutlaka görüceksin whiteangel

9. augus

augus rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 level çar aç yanında dressi ona tak emin ol sakinlik daha kolay geçmesini sağlıyor.Hangi çarıma set,silah yapacak olsam yeni çar açar yaparım.

10. Wrestler

Wrestler olduser

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar çok teşk'ler hepinizin taktiğini deniyeceğim :wink1: