Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Alaska Şenocak Su Sebili Aldım Sonunda, kampanya varmış gittim Su Sebili'ni yaz biterken aldım :P

ürün budur real hiper marketlerde 139 TL fiyatla indirimde satılıyor, en önemli avantajı altı saklama dolablı ve büyük boy fiyat ise 189 liradan 139 liraya düşmüş durumda gerçekten 2 aydır su sebillerini araştırıyorum her marka ve model bilgisine sahibim bu fiyata alınabilecek en kalite üründür.

fotoğraf temsilidir aldığım ürün Alaska ~ Şenocak Su Sebili :thumbsup:

Windy

ilk çıktığı zamanlarda almıştı peder, çok güzel aletler yahu, istediğin saatte sıcak-soğuk su. beklemeden,yorulmadan :roll: hayırlı olsun abicim, güle güle eskit :twisted:

Geçenlerdede alıcam alıcam diyordun sonunda almışsın abi.
Ne diyeyim hayırlı olsun.
Ama Hülya abla'nın söylediği birşey vardı.
Suyu buzluğa koy.İçeceğinde çıkar üstüne sıcak su ekle demişti.Hem ücretsiz hem pratikti.Ama senin kararın^^
Ps:Bunun içine Fıçı'yı boşaltıcaksın.Alkol ihtiyacın olduğunda gider alırsın.Hemde sıcak sıcak :P

Absence

extranın en sevdiğim yanlarından biride bu en kalitelinin en ucuzunu elbet buluyor alıyor.Ben haziranda almayı planladığını biliyorum o vakitte bu resimle bir model göstermiştin

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
teşekkür ederim güzel yorumlarınız için walla suyu bir kaynar yapıyor ki plastik bardaklar eriyecek diye korkuyorum buna bardak dayanmaz yahu 100 tanesi 2 liradan aldım ihihihiiii :P

şenocak yıllardır bu sektörde kaliteli ürünler yapar ve kampanyada fena yakaladım gerçekten ürün her yerde 190 lira :D

hülyanın dediği modeli yaptım 5 lt'lik 2 damajana dolaba koyuyorumda olmuyor yaa bitiyor üşeniyorum doldurmaya pff :D :P

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
ImmorTaLGoD demiş ki:
Suyu buzluğa koy.İçeceğinde çıkar üstüne sıcak su ekle demişti.Hem ücretsiz hem pratikti.
extraloob demiş ki:
teşekkür ederim güzel yorumlarınız için walla suyu bir kaynar yapıyor ki plastik bardaklar eriyecek diye korkuyorum buna bardak dayanmaz yahu 100 tanesi 2 liradan aldım ihihihiiii :P

hülyanın dediği modeli yaptım 5 lt'lik 2 damajana dolaba koyuyorumda olmuyor yaa bitiyor üşeniyorum doldurmaya pff :D :P
Hayırlı olsun :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SnowFlake demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
Suyu buzluğa koy.İçeceğinde çıkar üstüne sıcak su ekle demişti.Hem ücretsiz hem pratikti.
extraloob demiş ki:

Hayırlı olsun :mrgreen:

teşekkür ederim bebem :muck: :beer: :kalp:

senin pet modeli iyi işimi gördü ama 5lt'lik 2 tane atıyordum dolaba ahahhaa :D

Yukarı Alt