Tayyıp Turkıyeyı Sattı be Bızım Genclerın Artık gelecegı kalmadı 65 yasında kım ole kım kala allahım ataturk suan yasasaydı halımıze aglardı allah belalarınıu versınler bıde oy zamanı desteklıyolar basbakan olduktan sonra cakıyo herkese ulan tayyıp ınsallah prostat olursun aq serefsız ı Evil or Very Mad

RollsRoyce demiş ki:
akp biraz zor kapanır herkes hangi yönü görmek isterse onu görüyor herkes demiş ülke bu hallere düştü son yıllarda ülkemizin geliştigini herkes biliyor herkesin atıp tutması biraz saçma geliyor basbakan demiş en az 3 çocuk yapın bunun nedeni bilen var mı emeklilik yası 65 olmus bunu nedeni bilen var mı ülkemiz gittikce yaslılık nufusu artıyor gencler az oldugu için emekliler calısmayı bırakıp maaslarını aldıklarında ülkede üretimi kim yapacak bunun için genc nufusu azaldıgı için en az 3 cocuk yapın demiştir herkes olayı istedigi yöne cekip atıp tutuyor neden millet özelleştirmeye karsı adamlar oturdu yerden milyarlar alırken simdi 500-600 milyon alıyorlar bunlarından zoruna gidiyor siz gidin bakayım devlet bankasına kac saat sırada bekliyosunuz fakat özel bir bankaya gidin dakikada işiniz hal oluyor biraz zor akpnin kapanması demokrasi diyorsanız akp yi secen halkımız kimsenin saygısızlık yapmasına lüzum yok

Tartışma yaratmak istemiyorum...

Demokrasi diye bi yerlerinizi yırtıyorsunuz.

"Demokrasi bizim için amaç değil araçtır."=>Bu lafı kim söyledi acaba diyorum ve ekliyorum Adnan Menderes'i de bu halk seçti,ama gereken yapıldı.Bu örnekler çoğaltılabilir...

Ayrıca;Ne şeriat,ne darbe,TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE :lol:

BENCE kapatılmalı.Ama kapatılınca neler olucanı düşünerek.Bilmem hatırlıyan varmı tarih derslerinden, şuanda 8. sınıflara gidenlerin bilmesi gerekiyo ben lise 1 e gidiyorum ama hayla unutmadım.1925 de çıkan Şeyh Said isyanı.Tam 8 ay sürmüştür.Bizim halkımız cahil.O zamanla bu zaman arasında pek fazla değişme yok doğu anadoluda.Terakkiperver partisinin kapatılmasıdan, dolayı çımıştır bu isyan.İsyanın kısa süre içinde yayılması ve bu kadar uzun sürmesinin nedeni, Şeyh Saidin bir bildirisi olmuştur.Bildiride herkezi islan dini adına isyana çağırmıştır.Bu bildiride "din uğruna savaşanların lideri" anlamına gelen mührünü kullandı ve herkesi din uğruna savaşa çağırdı.Ondan sonra büyüdü filan.Şimdi bunun konumuzla ne alakası var diceksiniz.Ak parti kapatıldığındada aynı şeylerin olmıcayacığı ne malum.Halkın %50 i onları destekliyor(Son seçimlere göre).Yani bu süreç çok tehlikleli bir süreç.Bu süreç içinde birçok sonuç olabilir, yabancı güçlerin emeline ulaşması veya türkiyenin yükselmesi hatta belki tam bağımsız bir ülke olması veya darbe çıkması veya yabancı güçlerin emeline ulaşması sayesinde belki yine bir kurtuluş savaşının çıkması.Size çok abartı gelebilir, ama öyle.Forumdan biri 3. cü dünya savaşı Türkiye'den çıkabilir diye bir konu açmştı.İşte bu süreç sonucunda 3'üncü dünya savaşı bile çıkabilir.Yani Türkiye yi zor bir dönem bekliyor arkadaşlar, haberiniz olsun...

kapatmakla bitmez bunlar ama kapatılmalı derim adamlar Türkiyenin ağzına sıçtı bıraktı borç almış başını gidio en az 3 çocuk diye kendilerine fedai yetiiştiriyolar askere karşı yorum sizin

RollsRoyce demiş ki:
akp biraz zor kapanır herkes hangi yönü görmek isterse onu görüyor herkes demiş ülke bu hallere düştü son yıllarda ülkemizin geliştigini herkes biliyor herkesin atıp tutması biraz saçma geliyor basbakan demiş en az 3 çocuk yapın bunun nedeni bilen var mı emeklilik yası 65 olmus bunu nedeni bilen var mı ülkemiz gittikce yaslılık nufusu artıyor gencler az oldugu için emekliler calısmayı bırakıp maaslarını aldıklarında ülkede üretimi kim yapacak bunun için genc nufusu azaldıgı için en az 3 cocuk yapın demiştir herkes olayı istedigi yöne cekip atıp tutuyor neden millet özelleştirmeye karsı adamlar oturdu yerden milyarlar alırken simdi 500-600 milyon alıyorlar bunlarından zoruna gidiyor siz gidin bakayım devlet bankasına kac saat sırada bekliyosunuz fakat özel bir bankaya gidin dakikada işiniz hal oluyor biraz zor akpnin kapanması demokrasi diyorsanız akp yi secen halkımız kimsenin saygısızlık yapmasına lüzum yok
Arkadasım sen memur maası ne kadar biliyormusun? Peki bu ulkedeki kac milyon universite mezunu asgari ucretle calısıyor ve asgari ucret ne kadar biliyormusun? Aclık sınırından haberin varmı? Peki bu ulkede kac milyon sokak cocugu var kac milyon yetimhanede yetisen cocuk var bunu biliyormusun? O basbakan olacak sahsiyet butun bunları cozdude geriye milletin seri uretim cocuk yapmasımı kaldı? Ulke nufusu yaslıymıs, neden? Sen bu ulkenin yasam sartlarını duzelt 3 degil 13 tane yapsınlar. Allah rıskını verir mantıgıyla koy cocugu kadının karnına sonra neden bu cocuklar sokakta mendil satıyor yazık cık cık cık de. O adamı bu halk secti, secenlerin cogu burda bir arkadasın dedigi gibi plastik bir topa, bir paket bulgura, una kanıp secti.. bu bizim ulkede genc nufusun azlıgı degil cehaletinin fazlalıgıdır. secenlerin cogu orumcek beyinli olan, bir depremi bile mayoya bikiniye endeksleyen insan parcacıkları. Din'i siyaset sananların secimi bu! Universite hocalarına kadar tum devlet dairelerini kendi adamlarıyla doldurup gencleri bile zehirlemeye calısan bir zihniyeti hickimse savunmasın burda. Genc nufus, beyin göcü, cehalet bunların sebeplerini yaz bir kagıda. ben bu ulkede kendini bilmez bir adamın sozu ile maddi durumum el verse dahi 3 cocuk yapacak kadar vicdansız bir insan degilim. cunku turkiye artık turkiye DEGIL, isterimki benim cocugum Turkiye'de Türklügü bilerek yasasın. Turkiye'de İran'ı yasamasın. bu sartlarda dunyaya bir cocuk getirmek ziyandır! Darbe olur yada olmaz, akp kapanır yada kapanmaz. izleyin universitelerde anarsi nasıl geri gelecek boyle giderse. hergun haberlerde neler izleyeceksiniz. bunlar milleti kandırmak icin yapılan sovlar ve goruyorumki cok fazla genc insanın beynini yıkamıslar bile.
Uslubum sert olabilir, kimse ustune alınması lafım ortayadır alınması gereken alınır.
Saygılar

NoNameIII demiş ki:
Ufaktan darbeyi çakıcaklar gibime geliyo ama hadi bakalım hayırlısı
darbe gelmesi şu sıralar imkansız. çünkü askeriye yönetimi alırsa ztn bi sürü borc war ihracat we ithalat da kapanacaı için Türkiye komple batar. bu yüzden darbe gelemez diye düşünüyorum..ayrıca akp kapatılma kararı alınırsa hemen yeni bi party kurabilirler ve yollarına dwm edebilirler..bu işlerin binbir türlü yolu war arkadaslar..

FearLess017 demiş ki:
meyva veren ağacı taşlarlar. kahvekeyfi
zehirli meyvalarda vardır. onlarda yokedilmek uzere taslanabilir. bu acıdan bakarsak dogru bisi demis headbang2ft9

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yeni akp olarak tekrardan açılır lakin işin en güzel noktası hepsine 5 yıl siyaset yasağı bu çok tatlı olmuş ardı arkası kesilmeen gerici zihniyetin bir an önce önlenmesi lazımdı bu davanın arkasında kesin asker vardır rahat olun siz kapanır gider cidden anormal heyecanlı ve sevinçliyim kapanmazsada çok kötü olurum.

extraloob demiş ki:
yeni akp olarak tekrardan açılır lakin işin en güzel noktası hepsine 5 yıl siyaset yasağı bu çok tatlı olmuş ardı arkası kesilmeen gerici zihniyetin bir an önce önlenmesi lazımdı bu davanın arkasında kesin asker vardır rahat olun siz kapanır gider cidden anormal heyecanlı ve sevinçliyim kapanmazsada çok kötü olurum.
guzel haber die buna denir. bide hukumeti devirseler tam olcak

extraloob demiş ki:

Söylediklerine katılıyorum abi ama benim kapanmasından yana pek ümidim yok:S

Lakin kapanmasa biLe en azından bu milletin yalnız olmadığı anlaşılmış olacak:wink1:

ve akpyi hala savunan arkadaşlar,bu laflarım size.İddaanameyi,özellikle RTE'yle ilgili kısmı okuyun.Fikriniz değişmiyorsa bazı şeylerden şüphe edin:wink1:

100. Mesaj Benden Olsun Bari,

Uyanın Artık. Hala Bu İmamları Savunuyorsunuz. Bunlar Sadece Kendine Müslüman. Müslüman Olduklarınıda Pek Sanmıyorum. Yaptıkları Tek Şey Milleti Sömürmek..

Saygılar..

2x2-5 demiş ki:
100. Mesaj Benden Olsun Bari,

Uyanın Artık. Hala Bu İmamları Savunuyorsunuz. Bunlar Sadece Kendine Müslüman. Müslüman Olduklarınıda Pek Sanmıyorum. Yaptıkları Tek Şey Milleti Sömürmek..

Saygılar..
+1907 Ekonomi düzeliyomuş pehh kime sorduysam hep banklardan kredi ala ala bitmiş.Bankalra çalışıyolar.Çoğu kişi iflsın eşiğine gelmiş.Ama ekonomi düzeliyor :mrgreen:

Yukarı Alt