90 farmında bow çarımı fire 90 pacheon 90 light 52 cold 68 yapayı düşünüyorum phy defans için sizce nasıl olur :?:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
light 30 cold 90 yerine senin düşüncen daha güzel gibi geldi bana da ^^

Xanthos demiş ki:
güzel olacağı kanaatindeyim :think:
bencede güzel olucak şidmi düşününce lightingde party ratio ve ışınlanma için açmak pek istemiyorum zaten pwplerde ışınlanmayı kullanmıyosun kullansan bile karşıdaki adamda light mantıksız olur parti ratiodanda çok bişey kaybetmiyorum kanımca ancak itemlere partiratio ekleyip açığı kapatabilirim.

Ve cold açarsam defans gerçekten müthiş olucak ve strlerde pek zorlanmıycam ama karasız kaldım işte :roll:

ya 90 cold olur ya 90 light.
52 light için cold imbue, yaklaşık 100 phy defans, ve zor anlarda kullanabileceğin snowunu vermiş olursun.bi kaç hafta fazla farm yap daha güzel bir build olur.90cold yapan bowlara karşı zorlanırsın.

valla 90 light gitmekdeyim gorucez bakalım cold 30 da bende merak edıyorum cold mu acmak lazım :)

ya 90 light ya 90 cold.
68 cold 52 light gibi birşey yapma charının verimi 20% düşer.
Bana sorarsan 90 cold daha matıklı gibi

%3 lük koşma için ph bilmem kaç ph defanstan geçmek saçma olur
eğer öyle yapıcaksan (ki bence yapma) lighting 50 cold 70 yapmalısın
bana sorarsan coldu 90 yap lighting 30

adnan282 demiş ki:
Xanthos demiş ki:
güzel olacağı kanaatindeyim :think:
bencede güzel olucak şidmi düşününce lightingde party ratio ve ışınlanma için açmak pek istemiyorum zaten pwplerde ışınlanmayı kullanmıyosun kullansan bile karşıdaki adamda light mantıksız olur parti ratiodanda çok bişey kaybetmiyorum kanımca ancak itemlere partiratio ekleyip açığı kapatabilirim.

Ve cold açarsam defans gerçekten müthiş olucak ve strlerde pek zorlanmıycam ama karasız kaldım işte :roll:
fire=90 pacheon=90 force=90 cold=30 ve bu yapılandırmayla kullandıgımız giysi türü protector olucaktır. pvp de zaten force kullandıgın için ımpotent sana büyük defans sağlıcaktır ayrıca cold 30 olması durumda %23 gibi bir snow shield seceneğimizde var.nukerleri ve wizz charlaın kısaca int charların korkudan yaklasabileceğini sanmıyorum :=) eeee zaten itemlerin pro str charlara karsıda cok dayanıklı olucaksın :thumbsup: senin yerinde olsaydım yapılandırmam bu olurdu :) bu durumdayken seni kesebilecek tek yapılandırma force blade ama o her hali karda kesicek şansın yok kolay gelsin

öncelikle sen str bov musun ınt bovmu haybork bovmu ona gore cok sey değişir.

Yukarı Alt