Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Zaman zaman AKK'sız paketler oluyor , yok değil . Fazla ücret ödeyerek sahip olunabilen birşey .

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Seçiniz...
Ücretsiz olsa daha iyi olmaz mı her şeye para veriyoruz zaten? Konuyu okursan diğer ülkeler ile Türkiye deki internet ücretlerini karşılaştırabilirsin fazla para vermek istiyorsan sen bilirsin tabi. :D

Akk'nda sıkıntı yok 75gb kota %80lik kullanıcıya yeterli oluyordur. Sorun upload hızı, 0.8mbps upload hızıyla bırak görüntülü görüşmeyi sesli görüşmede kesilmeler oluyor. En az 5mbps upload hızı olmalı...

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
100, 200gblik kotalarda var . Konuyu okudum yaşadığımız yer böyle bir yer olduğu için ne kadar ekmek o kadar köfte.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Mopneet

AKK sorun değil denmesine çok şaşırdım. Tek başına yaşasam da bitireceğime adım gibi eminim ancak ailemle yaşıyorum ve 3 kişi bilgisayar kullanıyor. Ayın 20'si geldiğinde 50 GB AKK bitmiş oluyor. donanımhaber'deki konuya bakıp diğer ülkelerle kıyasladığımızda burada 15-20 kat daha fazla para ödüyoruz. Bu sorun değil denebilecek bir mevzu olmanın ötesinde rezaletin son perdesidir bence.

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Mopneet rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mopneet demiş ki:
AKK sorun değil denmesine çok şaşırdım. Tek başına yaşasam da bitireceğime adım gibi eminim ancak ailemle yaşıyorum ve 3 kişi bilgisayar kullanıyor. Ayın 20'si geldiğinde 50 GB AKK bitmiş oluyor. donanımhaber'deki konuya bakıp diğer ülkelerle kıyasladığımızda burada 15-20 kat daha fazla para ödüyoruz. Bu sorun değil denebilecek bir mevzu olmanın ötesinde rezaletin son perdesidir bence.
Adam söylenecek söz bırakmamış alkis:

Akk tabiki sorun fakat ben asıl rezilliğin 0.8 mbps olan upload hızı olduğuna dikkat çekmek istedim. 75gb akk kullanıyorum genellikle ay sonuna doğru aşıyorum fakat hızımda düşüş olmuyor. Ama iş uploada gelince max 70kb/s upload hızıyla ne cloud yedeklemesi yapılıyor ne de sesli/görüntülü konuşulabiliyor. Skype ile konuşurken telefonumun internetini kullanmak zorunda kalıyorum.

Mopneet

@Collapse
Upload hızının da rezillik olduğuna katılıyorum ancak asıl rezillik o diyemiyorum. İkisi de büyük birer rezillik. :)

Neden upload rezillik diyorum? Ben 64lira verip 75gb akk kullanıyorum ve 107 liraya 200gb akk kullanabilirim.

Buyrun vdsl2 teknolojisi(mahalleye kadar fiber gerisi bakır kablo sistem) ile 107 liraya 200gb akk 50mbps download hızında internet Ama upload teoride 2mbps maksimum yani 2048/8 256kbps upload hızı veriyor.

https://www.ttnet.com.tr/bireysel/inter ... ernet.aspx

Fakat uplaod hızı yüksek olan internet paketleri 5mbit down/up 200 liradan başlıyor 10mbit (10mbit'e kadar) simetrik inernet ise 300 lira.

Fiyatlar her türlü kazık tabiki çünkü üretmeyen bir toplumuz aldığımız kredileri ödeyebilmek için devletin %200 verrgi uygulaması gerek.

Yukarı Alt