1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

AKINCILAR'dan Mossad'a ağır darbe!


 1. EliteTurk

  EliteTurk Aileden

  Kayıt:
  26 Ekim 2008
  Mesajlar:
  9.663
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Turist Rehberi
  Şehir:
  Antalya Beach

  Mossad'a ağır darbe! FLAŞ!

  Türk hackerlar iş başında! İsrail Deniz Kuvvetleri'nin çökertilmesinin ardından Mossad da erişilemez halde!

  [​IMG]

  Türk hackerların İsrail'e başlattığı "ayar verme" operasyonu aralıksız devam ediyor.
  İsrail'in yardım gemilerine düzenlediği insanlık dışı kanlı operasyon üzerine harekete geçen hackerlar tepkilerini siber dünyada somutlaştırmaya karar verdi ve resmi, gayrıresmi sitelere karşı sanal saldırı başlattı. Böylece İsrail'in yanlızlaştırılması operasyonuna sanal alemden de Türk hackerlar yoluyla büyük bir destek geldi ve İsrail'in birçok sitesi erişilemez hale getirildi.

  İHH'Yİ HACKLEDİLER, CEVAP SERT OLDU!  Saldırının olduğu gece İHH'nin sitesinin hacklenmesinin ardından İsrail'e en sert sanal yanıt bugün verildi. Gelmiş geçmiş en geniş çaplı siber operasyonlardan bir olan bu eylemler İsrail'i tedirgin ediyor.

  Şimdiye kadar İsrail Deniz Kuvvetleri http://www.navy.idf.il/ , İsrail Eğitimciler sitesi http://shaananoar.shaanan.ac.il/ gibi önemli siteleri ele geçiren hackerlar bu sabah son voleyi vurdu.


  BÜYÜK DARBE BU SABAH VURULDU!  Türk hackerların ortak kararla harekete ettiği benzersiz büyüklükteki operasyonun en büyük hedefi olan Mossad sitesi de http://www.mossad.gov.il bu sabaha saldırılardan nasibini aldı. Bana gelen bilgilere göre henüz site ele geçirilememiş ama aşırı dozda Botne saldırısı ile site serverinde yavaşlama ve İp gönderememe oluşturulmuş, siteye erişim geçiçi olarak durdurulmuş durumda.

  Ele geçirilen sitelerin bazılarına İsrail'i kınayan büyük görseller konurken, bazılarına da okuyucunun beklemediği yerlerde karşısına çıkacak şekilde "Murderer İsrael" gibi sözler eklendi.

  İSRAİL HACKER KORKUSUYLA TÜRK IP'LERİNİ BLOKLADI  Saldırılar karşısında İsrail internet sitelerini Türkiye'ye kapatmaya başladı. Pek çok İsrail sitesine Tükiye'den giriş yapılamazken yurtdışından bu sitelere giriş ise serbest.

  Görüştüğüm hackerlar bana çok ilginç bilgiler verdiler:

  "Selin hanım, şöyle bir durum var Türk Hackerlar sisteme hiçbir suretle zarar vermemektedir. Bu eylemler sadece uyarı amaçlı siteye index atıp kamuoyuna duyrulması için. O yüzden siteler index'i kaldırdıklarında sistem olduğu gibi devam etmektedir. Mesela İsrail savunma gücüne ait olan İsrail ordusuna ait websitesi idf.il nin donanma kısmına ait olan kısmına Akıncıların indexini saat:22.16 itibari atmış bulunmaktayım.

  İndekse ait SS http://img714.imageshack.us/img714/733/navyn.jpg

  siteyi indexi atan grup cw den AKINCILAR GRUBUDUR..

  Onun haricinde eriştiğim bilgilere göre binlerce İsrailli'nin emaillleri ve sitelerin verileri de Hack edilmiştir. Mesela şu an PC başındayım ve bir İsrail sistemine girdim. Database’leri elimde . Çoğu kişinin maili apaçık ortada ve çoğunun sitede kullandıkları şifre mail şifreleriyle aynı .
  2005-2010’a kadar tüm üyelerinin adresleri mevcut.
  Sıradaki aldıgım istihbarat http://idfspokesperson.com bu siteye saldırı yapılacağıdır."


  Yurt çapında vatandaşlardan da ciddi şekilde destek gören bu siber tepki operasyonu bir süre daha devam edecek gibi görünüyor.