Server
Flora
Takımı
Galatasaray

Kickstarter üzerinde Evolutive Labs tarafından başlatılan yeni bir proje olan Rhino Shield, en gelişmiş ve sağlam ekran koruyucuları arasında gösteriliyor.

Klasik ekran koruyucuları telefon ekranlarını belirli güçteki darbe ve çiziklere karşı korumada yeterli olsalar da, ciddi orandaki darbelerde koruma görevlerini yerine getiremiyorlar. Bu amaçla geliştirilmiş bir ürün olan Rhino Shield, altı farklı katmandan oluşturulmuş ve buna rağmen 0.28mm kalınlığında bir ekran koruyucusu. Özel teknolojisi sayesinde darbelerin enerjilerini 5 kata kadar emebilen ürün, oldukça şeffaf, parmak izi bırakmayan ve kolay temizlenebilen bir yapıya sahip.

Oldukça sağlam yapıları ile bilinen Gorilla Glass ekranlar ile kullanıldığında, bu ekranların güçlerini ciddi oranda arttıran Rhino Shield ekran koruyucusu, projeye başlanırken konan 77.500$ hedefinin henüz 214 bağış ile 5,400$'lık kısmını toplamış durumda. Farklı akıllı telefonlar için farklı bağış miktarları ile Kickstarter üzerindeki bağışlardan elde edilebilen ürün, nisan ayında dağıtılmaya başlanacak. Ayrıca bitimine 27 gün kalan ürün hakkında hazırlanmış tanıtım videolarına aşağıdan ulaşarak, ürünün gerçekte nasıl performans verdiğini görebilirsiniz.

Aşağıdan ürünün tanıtım videosunu izleyebilirsiniz ;

http://www.kickstarter.com/projects/108 ... -protector

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Şu plastik koruyucu olayından nefret ederim ama bahsettikleri kadar iyi bir şeyse artık bende kullanmaya başlarım :)

Takımı
Galatasaray
Videonun 2.dakikasında falan top deneyi güzel ama bıçak / çekiçle yapılan testleri hiç beğenmiyorum, ne bu videoda ne diğer gorilla glass test videolarında. Okşar gibi vuruyorlar. O çekiç bende olsa kesin kırarım onu :)
Bir de biraz kalına benziyor bu güne kadar ekrana hiç koruyucu takmadım bu saatten sonra da takmam herhalde ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sarkoLata demiş ki:
Videonun 2.dakikasında falan top deneyi güzel ama bıçak / çekiçle yapılan testleri hiç beğenmiyorum, ne bu videoda ne diğer gorilla glass test videolarında. Okşar gibi vuruyorlar. O çekiç bende olsa kesin kırarım onu :)
Videoyu izlerken benim düşüncemde buydu.Çekiçle neredeyse vurmuyor adam.Çıkınca artık adam akıllı bir incelemesini yaparlar ona göre bakarız.

0.28mm ne kadar uzun bileniniz var mı? 1cm nin 35te biri sizce bu kadar ince olmasına imkan var mı?

Takımı
Besiktas
sarkoLata demiş ki:
Bir de biraz kalına benziyor bu güne kadar ekrana hiç koruyucu takmadım bu saatten sonra da takmam herhalde ^^
hacim neticede kirmak icin vursalar onlarinda rahatca kirabilicegini biliyoruz :D

Mopneet

@Collapse
Kalınlığı videoda 0.029 cm olarak belirtilmiş. 1 mm'nin 3te 1ine denk geliyor aşağı yukarı. Normal ekran koruyucularından bir farkı yok yani. Çook da ince değil, normal kalınlıkta. ^^

Mopneet demiş ki:
@Collapse
Kalınlığı videoda 0.029 cm olarak belirtilmiş. 1 mm'nin 3te 1ine denk geliyor aşağı yukarı. Normal ekran koruyucularından bir farkı yok yani. Çook da ince değil, normal kalınlıkta. ^^
Ben cam olarak algıladım bi an :D

Yukarı Alt