Kayıt
23 Aralık 2011
Mesajlar
1.414
Beğeniler
0
Şehir
Trabzon
Akıllı Sinyaller, takımınızla daha iyi iletişim kurmanızı sağlayacak dört yeni sinyal içeren, dairesel bir menü. “YOK” yazmak veya takım arkadaşınıza yardıma gittiğinizi bildirmek için elinizi tuşlardan çekmek, paha biçilmez son vuruşları kaçırmanıza, geç tepki vermenize ya da saniyelik bir baskında savunmasız kalmanıza yol açabilir.

Bu yeni sinyaller:Her bir uyarı değişik bir grafiğe, sese ve renge sahip. Böylece hangi sinyalin verildiğini hemen anlayacaksınız. Şu an kullanılan iki sinyal, yani saldırı ve savunma aynı kalacak.

Bu sinyalleri kullanmak için; Alt, Ctrl, G veya V tuşlarına basılı tutarken, farenin sol tuşunu tıklayarak yeni sinyal panosunu görüntüleyin. Ardından, farenizi sinyal vermek istediğiniz yöne hareket ettirin ve fare tuşunu bırakın. Bu hareketi arazide veya mini haritada yapabilirsiniz. Yeni sisteme alıştığınızda, tek ihtiyacınız çabucak yapacağınız bir hareket olacak. Sinyal arayüzü görünmeyecek bile.

Şöyle bir senaryo hayal edin: Orta koridorda Ahri olarak oynuyorsunuz ve koridordaki rakibiniz olan Malzahar’ın kaybolduğunu fark ediyorsunuz. Hemen Rakip Kayboldu sinyalini verip takımınızı uyarıyor, ardından da Tehlike sinyali ile alt koridordaki Twitch’in yaklaşan tehlikeden haberdar olmasını sağlıyorsunuz. Ormanın yakınında Bana Yardım Et sinyali vererek, ejderhanın yanından geçen Malzahar’a karşı baskın ayarlıyorsunuz. Twitch Yoldayım sinyali verip, yerini alıyor ve takımınıza kolay bir skor kazandırıyor; hem de tek bir harf bile yazmadan.
 
Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt