Server
Flora
Takımı
Galatasaray
AKDENİZ ÇANAĞININ EN BÜYÜK DALIŞ VE DOĞA SPORLARI FUARI

Bildiğiniz gibi bir kuzenim var işi outdoor sporlar 2000-2001 yılı Off - Road şampiyonu bunun da takıldığı siteler var tabiki kendisine göre neyse bunlar organizasyon yapmışlar fuar varmış beni de aldılar gittik fuara out door spor yapanlara hitap eden bir fuar olsada bütçe olarak beni bir hayli yıpratıyordu alt tarafı palet deriz 177 € fiyatı var deli ürünler yok değil tabiki hemen bir çadır (carrefourdan almıştım 18 TL çadır 21 TL çift kişilik yatak) bir uyku tulumu -18 dereceye kadar soğuğu içeri geçirmeyen giysiler battaniyeler bütçe olsa everest'e tırmanmak isterim de uuu çok zor iş bunlar benim için ben ufak çaplı yöresel kamplarına eşlik edebiliyorum ancak.

http://www.medexistanbul.com/

*online davetiye alıp istanbul'daysanız sizlerde bu fuara ücretsiz gidebilirsiniz.
http://www.medexistanbul.com/

Ps : fotoğraf makinamı da özellikle götürmüştüm lakin şoke oldum orada pilleri şarj etmeyi unutmuşum :S

Saygılarımla,

Barzo

Çok teşekür ettim. Bi gidip görmek şart oldu şimdi :santa:

Prada

Kaçırdık bunu artık.. Nisan ayındaki aktivitelere bakmak lazım kaçarız birlikte pilleri şarj edip ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hep kuzen diyorumda en çok sevdiği arabasıyla bir foto atayım dedim (sağ tarafta gördüğünüz şnorkel'i tospa malezyadan getirtti burada 1300$mış orada 200$ sülalece cimriyiz.com) :D :P

Ps : ben kuzenin etkinliklerinin fotolarını mı atsam acep :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
fotoya bakarken sağ tarafa bak aynanın orada ^^

Windy

extraloob demiş ki:
Bildiğiniz gibi bir kuzenim var işi outdoor sporlar 2000-2001 yılı Off - Road şampiyonu bunun da takıldığı siteler var tabiki kendisine göre neyse bunlar organizasyon yapmışlar fuar varmış beni de aldılar gittik fuara out door spor yapanlara hitap eden bir fuar olsada bütçe olarak beni bir hayli yıpratıyordu alt tarafı palet deriz 177 € fiyatı var deli ürünler yok değil tabiki hemen bir çadır (carrefourdan almıştım 18 TL çadır 21 TL çift kişilik yatak) bir uyku tulumu -18 dereceye kadar soğuğu içeri geçirmeyen giysiler battaniyeler bütçe olsa everest'e tırmanmak isterim de uuu çok zor iş bunlar benim için ben ufak çaplı yöresel kamplarına eşlik edebiliyorum ancak
geçen sene kış ayında,aroma off road yarışlarına geldimi?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
WindTalker demiş ki:
extraloob demiş ki:
Bildiğiniz gibi bir kuzenim var işi outdoor sporlar 2000-2001 yılı Off - Road şampiyonu bunun da takıldığı siteler var tabiki kendisine göre neyse bunlar organizasyon yapmışlar fuar varmış beni de aldılar gittik fuara out door spor yapanlara hitap eden bir fuar olsada bütçe olarak beni bir hayli yıpratıyordu alt tarafı palet deriz 177 € fiyatı var deli ürünler yok değil tabiki hemen bir çadır (carrefourdan almıştım 18 TL çadır 21 TL çift kişilik yatak) bir uyku tulumu -18 dereceye kadar soğuğu içeri geçirmeyen giysiler battaniyeler bütçe olsa everest'e tırmanmak isterim de uuu çok zor iş bunlar benim için ben ufak çaplı yöresel kamplarına eşlik edebiliyorum ancak

banko gitmiştir.

Windy

extraloob demiş ki:
WindTalker demiş ki:
extraloob demiş ki:

banko gitmiştir.
bir sorsan hacım? bizde oradaydık 8)

Yukarı Alt