1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Akbilli ünlüler!


 1. Fre3sTyLe

  Fre3sTyLe rank8

  Kayıt:
  21 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  16.763
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

  [​IMG]
  Levent Üzümcü: Ünlü oyuncu Anadolu Yakası’nda oturduğunu ve işleri nedeniyle sık sık Avrupa Yakası’na otobüsle geçmek zorunda kaldığını söyledi. İki arabasından birini sattığını anlatan Üzümcü, "Gereksiz yere trafikte iki saat geçirmek yerine tek otobüsle karşıya geçiyorum" diye konuştu.


  [​IMG]
  Asena: Hiçbir zaman şöhret edasını taşımadığını belirten ünlü oryantal şunları söyledi: "Ben dışarıda çok rahat dolaşıyorum. Çekiyorlarsa çeksinler, öpmek istiyorlarsa öpsünler. Çok rahat vapura da otobüse de trene de biniyorum."


  [​IMG]
  Ufuk Özkan: 'Geniş Aille' dizisinde Cevahir'i canlandıran Ufuk Özkan da toplu taşıma araçlarından yararlanıyor. Sık sık vapura binen genç oyuncu, "Ünlü olsam da sosyal hayatım hâlâ aynı. Yarın araba aldığımda yine otobüse, vapura bineceğim" dedi.


  [​IMG]
  Altan Erkekli: Akbili’yle yolculuk yaptığını belirten ünlü sanatçı şöyle konuştu: "Bazı arkadaşlarımız ulaşılmaz havalarında. Ben halkın içinden geldim. Her çarşamba Ortaköy'e pazara giderim. Beni otobüste yolculuk yaparken ya da Akbil doldururken görenler film çekildiğini zannediyor."  [​IMG]
  Başak Sayan: Yaprak Dökümü'nün Ceyda'sı da şöhreti hazmetmiş ünlüler arasında yer alıyor. Arabası olduğu halde toplu taşıma araçlarını kullanan Sayan, halkın içine karışmanın kendisini mutlu ettiğini söyledi. Sayan, "Ben hâlâ motorla karşıya geçiyorum, hiç gocunmadan otobüse de biniyorum" dedi.

   
 2. Toxicated

  Toxicated rank8

  Kayıt:
  7 Haziran 2008
  Mesajlar:
  9.443
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Point Blank TR - GM
  Şehir:
  'suz

  Karşıya geçerken en kralı tabikide metrobüs :lol: Bu ünlüler akbilli olmakla birlikte en zeki olanlar bence ^^ Trafikte arabayla 2 saat köprüde zaman harcayacağına 10 dk 'da metrobüsle geç karşıya, şahsen bende karşıya geçerken metrobüs kullanıyorum arabayla gitsek ohoo işimiz var demektir :mrgreen: