Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
iLker_GS demiş ki:
GaiaPureNuker demiş ki:
iLker_GS demiş ki:
bu çocuga kopuyorum ... 42lvldi bunun ilk çarı gm ile konuştum sun verecek diyordu :D :D :D
Senin canını gercekten cok yakarım minik.
senin yasin 12 ve senin gittigin internet cafede bu konuları cook konuşmuşlar sende büyümeyi abartmak - yüzsüzlük - ana bacı sayma ve palavra ile olacagını zannediyorsun ne insanlar tanıdım yaşı 14 akıl yaşı 30 ne insanlarda tanıdım yaşı 25 akıl yaşı 5 ! seni sahiden ajdara benzetiyorum ne kadar arkasından hakaret üstüne hakaret yemesine rağmen 2.5 yıl çıkıp kendini rezil etti evet cok ünlüsün ama ettiginküfürler pvpde yenilince pk oldugun adamlar yaptıgın salaklıklarla çok ünlüsün burda bunların aksini söyleyecek hiç kimse olamaz sizin gibi güzel cocuklara klavye delikanlsı deniyor gercek hayatta telefonunu , adresini bile vermeye korkar ama pc de nasıl olsa birşey yapamaz diye basar ana bacı küfürü.

Ttnet ana ipn ve @ttnet. adresin alınıp adresin 2dkda tespit edilir ama bunu da bilmiyordun değilmi . Ögrenmiş oldun en azından.
amerikada bulunduugm gibi aynı zamnda bir çok ülkede bulunduum içn emin olki senden çok daha iyi anlasırım yabancılarla

bu akan türkerin laflarından biri , aşagıdaki bana hakaret içeren konuda bulabilirsiniz

abi şimdi kopardın beni asmduıasdasd a:D:D

bebenin kendısıde biliyor ha bu yazdıklarından sonra aşagıya ( buraya ) ona hakaret yazacagımı :D:D :D :D ahhaha :D hasta a.k :D
Melik felan bilirler beni , neyim ben internet delikanlısımı ? adres cep tl felan vermiyormuydum ben melik ??? kuranıma kitabıma bana kufur basanlar saydıranlarla 2 saat oyle ( saturnde ) ivy beklerken konusurdm sonuna getirirdim adresi felan bu burada olmaz derdim , sonra eyvallah bak felan lara geliyolardı! bazılarıda varki cep tel alıo sapıklık yapıo bana! nasıl insnalık bu ya??? insan mıdır ki bu? ver cepten anlascaz mıs , sapık rsmen akıl hastası!
NeYse beni bilen biliyor harbi adamım ben , yüksek lvl yapacagım çarlarada cafeden girmiyorum
Hakkımda hangi çocuklar konusuyormus? nerede? Takmıyorum onlarda senin gibi 10-15 yaslarında kendi hallerindekilerdir...
Extraloob ve diyer sro forum sitelerindeki yaş ortalamasınıda GAYET iyi bilirim.
Ve sen ilker , sahiden çok kasınıyorsun. Ve hayatında hiç dayak yememişsin. ( e tabikide senin gibi zavallı bi nerd le kimin işi oluki? takmazlar bile ) anca benim gibi insanlarla bu yollarla tartısır kavga edersin. Seni buldozer gibi elimin tersiyle yere serebilirim farknda değilsin len :wink1:
Konusma lütfen daha fazla kendini aptallaştırma bak , cocuk dediğin insan seni elinintersiyle pataklar
ve ben bilgisayar muhendisi - ucak muhendisi olma yolundayım , buna göre bir düşün kim daha aptalmış , zevzek.

sen küfür etmeyi bişey sanıyosun senin yaşın 17 olabilr o zaman bi doktora görünmelisin burada bi oylama yapalım diyorum senin bu davranızlarından dolayı

sen bilgisayar mühendisi olacaksan bildign dillerden bahsedermisin birkac x-kod yazarmısın bura sen burda hakaret yapyıon hayatında hic dayak yemissn diyorsun sen geldikce uzaklaştırılıyorsun bu forumdan nefret ediliyorsun herkes senden nefret ediyor beyininde problem var bunu herkes söylüyor ve hala burada ötüyorsun anlamadıgım nokta bu senle konuşmya deymez intrnetde senin gibi bicok insanm gördüm

naber a..q sus o..ç sanane a..q bu laflardan baska bisi bilmessin yasin 12 ise sınıfta kalma yolundasın 17ise okulu bırakmıs annesi babası reddetmiş bi insansın bidahja yazmıcam hadi bb

Ttnet ana ipn ve @ttnet. adresin alınıp adresin 2dkda tespit edilir ama bunu da bilmiyordun değilmi . Ögrenmiş oldun en azından.

Ne bu ? edilir veya edilemez ne olmus ki? AAAA YOKsa abiii sen beni gelip arkadaslarınla doveceek misin? Topliyacagın insanlar enreden extraloob tan mı? buradaki 20-27 yasındakı modaretorlerle felan gelirsin artık :D:D :D
heheheheh alahım yarabbim ya...

iLker_GS demiş ki:
sen küfür etmeyi bişey sanıyosun senin yaşın 17 olabilr o zaman bi doktora görünmelisin burada bi oylama yapalım diyorum senin bu davranızlarından dolayı

sen bilgisayar mühendisi olacaksan bildign dillerden bahsedermisin birkac x-kod yazarmısın bura sen burda hakaret yapyıon hayatında hic dayak yemissn diyorsun sen geldikce uzaklaştırılıyorsun bu forumdan nefret ediliyorsun herkes senden nefret ediyor beyininde problem var bunu herkes söylüyor ve hala burada ötüyorsun anlamadıgım nokta bu senle konuşmya deymez intrnetde senin gibi bicok insanm gördüm

naber a..q sus o..ç sanane a..q bu laflardan baska bisi bilmessin yasin 12 ise sınıfta kalma yolundasın 17ise okulu bırakmıs annesi babası reddetmiş bi insansın bidahja yazmıcam hadi bb
esrar yuzunden sınıfta kalmıstım

sen ne diyosun akıl hastsımısın seni bu forumda tanıdım yaptııgn şaklabanlıklar a ilk 6 ay katlandım hala devam ediyorsun bi sabır noktası var patladım artık moderatörlere acıyorum banlanıyorsun yine geliyorsun yoh sana kim seni dövdürücek aklın bişeye ermiyor ki arkadaşım senin banane senin özel hayatından çık bu accountundan bidahada girme aç yeni bitane bu diğer şeyler içinde geçerli akan turker denen naletde ne yaptıysan tam tersini yap ciddiyim sen ole yaparsan moderatör bile olursun senin yaptıklarının ne kadar çocukca oldugunu sana kac kisi soledi anlamıyorsun 10 kisiyi pvpde yenip 50 video bende yaparım ana bacı sayarak bir yere varamassın anlamıyorsun ki hala..

Akan mıdır akmayan mıdır , kimse tartışmasın artık bu şahısla.
Başka bir konuda devam edilirse uyarılmadan cezai işlem yapılacak.

ilker_gs'nin söylediklerine katılıyor olsam da GaiaPureNuker şimilik bu forumun üyesi ve az da olsa ona da saygı duyuyorum.

Kilitlenmiştir.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt