Arkadaşlar hepinizin bildiği gibi oyunda sun silah düşürme ihtimali yaklaşık olarak milyonda birdir. Ancak hepimizin hayallerini süsleyen bu iteme hatta çok daha iyisine biraz emek harcayarak kavuşabiliriz.

Honor Sun nedir?

Honorsun normal bir sun silahın +6 gücünde olan bir itemdir.örneğin d9 sun 76 lvl iken d9 honor sun 82 lvl dir. Aldığınızda statlrda dahil tüm özellikleri %0 dır. tüm şans faktörü değerleri normal bir itemin 2 katıdır.

Honorsun nasıl alınır?

Honor sunu almak için öncelikle +60 lvl olmanız gerekmekte ve alacağınız honor sos-som veya sun için gerekli HP (honor Point) yi toplamanız gerekmektedir. 1 lvl ken akademiye aldığınız bir üye 40 lvl olup mezun olduğunda 40-1=39 hp kazanırsınız. Örneğin 15 lvl birini akademiye aldığınızda mezun olduğunda 40-15 = 25 hp kazanırsınız.

Honor Sun almak için kaç kişi mezun etmeliyim?

D8 honor sun için 2400 hp gerekli idi D9 honor sun için ise gerekli hp 8000 D10 için bunun 25000 i bulacağını düşünüyorum. Yani d9 honorsunu alabilmeniz için yaklaşık 8000/39= 205 mezun vermeniz gerekmektedir.

Honor bufflar nedir?

Akademi için hergün güncellenen ve 50 kişiden oluşan bir honor listesi vardır bu listeye şehirlerdeki depo npc sinden bakabilirsiniz. Bu listeye girdiğiniz anda ilk akademi bufu olan +%10 atak rating bufunu almış olursunuz. Listeden30. sıraya yükseldiğinizde 2. akademi bufu olan %20 hızlı koşma bufunu alırsınız. Listede 15. sıraya çıktığınızda 3. ve en önemli buf olan ve +%5 fiz-mag def ve +%5 fiz mag atak ekleyen buff gelir. Listede 5. sıraya kaday yükselebilirseniz özel zerk bufu kazanırsınız ve bu buff sayesinde zerkiniz daha uzun sürer. Bu listede ilerlemek akademiden mezun vermeye bağlıdır ve sürekli güncellendiğinden en çok akademi mezunu veren listenin üst sıralarına tırmanabilir.

Cevap bekleyen sorular:

1) 1-40 lvl kasarken sizce en uygun kasma yerleri nereleri olabilir.(Örneğin ben 1-7 lvl arasında istanbulda, 7-29 lvl onglar, 29-40 isadelerde kasıyorum)
2)1-40 lvl e sizce en kısa kaç saatte kasılabilir.(Benim rekorum 23 saat 25 dk.)
3)Honor sunların atak güçleri nelerdir?
4)Honor sunu aldığınızı farzedin ilk önce kimi kesersiniz :))

Değerli yorumlarınızı ve katkılarınızı bekliyorum...

pekı ya hep cok kotu derlerse mesela ben euroyum sun almk ıstemıyorum ama onların akademımı begenmemısı yanı puann gelmmesı benm ıcn bı saknca olrmu ???

hem sormusun hemde kendıne cvp vermısın :)) en guzel yanıda honor buffları vermesı hele bıde honor kıng buff almaya hak kazanırsan cık pvpye kesebılene ask olsun yeterlı honor puanın oluncada cekersın honor sunu lakın eskılerde kaldı ^^

ben academye 26 lvl adam aldım 1-2 gün takıldı kendi kendine sonra mezun oldu gitti graduate 1 tane arttı adam mezun olmuş yani olmadan kaçmamış ama honor point gelmedi ndn?

Yukarı Alt