Airties RT-101 modem kullanıyorum Bilgisayarı kapattığımda fişide çekerim ama bu aralar fişi takıp bilgisayarı açtığımda modemin 1-2-3 ışığı yanıyor (3.ışıkta yanıp sönüyor) 4.ışık yanmıyor ve bu 30 dk gibi uzun bi süre devam ediyor ve ben İnternete giremiyorum bunun çözümü varmı ben modemden kaynaklandığını düşünüyorum.Ne yapmam lazım Yardımlarınızı bekliyorum

TŞK...

hacım 1-2-3 ışığı yanıyor diyorsun da baştan 1-2-3 mü sondan 1-2-3 mü ? yani yanmayan ışık hangisi ?

angelicmoon2 demiş ki:
hacım 1-2-3 ışığı yanıyor diyorsun da baştan 1-2-3 mü sondan 1-2-3 mü ? yani yanmayan ışık hangisi ?
DATA ışığı yanmıyor yani sonuncu ışık yanmıyor.Şİmdi şöle diyeyim POWER-LAN-ADSL Kısmından SYNC(Bu yanıp sönüyor)-Sonuncu DATA ışığı yanmıyor yanmayıncada nete bağlanamyıorum bugün 3 saat sürdü patladım evde !!! yardımlarınızı bkliyorum

Power
Ethernet(Lan,Wireless)
(A)DSL
Internet

ışıklarından hangileri düz,hangileri kesik kesik yanıp sönüyor ? yanıp sönme hızlı mı yoksa saniyede bir mi?

Xanthos demiş ki:
Power
Ethernet(Lan,Wireless)
(A)DSL
Internet

ışıklarından hangileri düz,hangileri kesik kesik yanıp sönüyor ? yanıp sönme hızlı mı yoksa saniyede bir mi?
POWER düz LAN Kesik Kesik (Belirli bi süresi yok bazen 1 sn arayla yanıp sönüyor bazen düz) ADSLdeki SYNC Düz DAT(Bununda belirli bi süresi yok oda 1 sn arayla bazen yanıp sönüyor baznede 2-3 sn arayla bazende tamamen sönüyor ama net çalışıyor)

Yukarı Alt