Oyunun resmi sitesinden bugün duyurulan habere göre Aion Online artık Türkçe olarak oynanabilecek. Üstelik yalnızca oyun içerisindeki metinler değil, seslendirmeler dahil her şey tamamen yerelleştirilerek Türkçe içeriğe sahip olacak! Daha önceden İngilizce, Almanca ve Fransızca dilleri bulunan oyunun, 31 Temmuz tarihi itibari ile İspanyolca, İtalyanca ve Lehçe gibi dil seçenekleri de eklenecek. Ayrıca doğal olarak her ülkenin kendi sunucusu bulunacak. Türkçe için verilen tarih ise biraz daha uzakta; yaz sonu-Eylül ayı içerisinde geleceği yönünde. Ayrıca oyunun web sitesi ve site üzerinde ziyaret edilebilen dükkan, an itibari ile tamamen Türkçe.

Ayrıca daha önceden duyurulan Amerika sunucuları için 4.0 güncellemesi bugün itibari ile sunuculara ekleniyor. Avrupa sunucuları 4.0 güncellemesi ise Ağustos ayında gerçekleştirilecek. Yani Ağustos ayından sonraki 1 ay içerisinde bu güncelleme dahil tüm oyunu tamamen Türkçe olarak oynayabileceğiz.

Aion oynayan?

20gb lık oyunu indirdim patch attı oyun 4-5gb boyutunda patch tamamlandı oyuna girdim 10 dakka oynadım (grafikleri hiç beğenmedim) oyun bakıma girdi bakım ardından 5gb lık extra patch indirmeye başladı shift + delete

Yukarı Alt