akherons demiş ki:
Bilim ne zaman kopacak diyorsa ozaman kopacaktır kıyamet, benim görüşüm cool2:
Bak aklını yediğim adamı nasılda sölemiş çok seviyorum ben bu adamı ya :mrgreen:
Bir dinin tabiî olması için akla, fenne, ilme ve mantığa uygun olması lazımdır. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

@Tubifex
Kardeşim Videoları izle Dememin Sebebi ; Kur'an'dan Örnekler , Hadislerden Örnekler vermesidir.
Adamlar Kafasına Göre Hazırlamıyorlar Merak Etme

hokkabaz123 demiş ki:
akherons demiş ki:
Bilim ne zaman kopacak diyorsa ozaman kopacaktır kıyamet, benim görüşüm cool2:
Bak aklını yediğim adamı nasılda sölemiş çok seviyorum ben bu adamı ya :mrgreen:
Bir dinin tabiî olması için akla, fenne, ilme ve mantığa uygun olması lazımdır. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
bütün sayfa boyunca kıyamet kıyamet beynimin içine yerleşmiş, yanlış yazmışım. affola :wink1:

Barzo

ne güzel iş, yıllarca işle günahları sonra kıyametin kopcağını öğren amanında düzeleyim, varmı öyle bir dava?

büyük alametlerden hiç biri olmadı arkadaşım daha emin ol olmaya başlarsa bileceksin ama daha başlamadı.
sonumuz yakın doğrudur. Hz. Peygamber efendimizde bi Hadis-i Şerif'inde belirtir kıyametin yakın olduğunu. bunu dünyanın 1milyar+ (artık kaç yaşında dünya insan oğlu kaç yıldır dünyada bilemem) yaşında oldunu var sayarsak bu süre 10binlerce yıl sürebilir.
öyle 2 hoca çıkıp alametler oluyo kıyamet kopcak diyor ve siz buna inanıyorsanız az okuyun araşdırın. imanınızı kuvvetlendirin

Hiç güleceğim yoktu :P, böyle işleri kafanıza takmayın, zaten vicdanınız rahatsa neden kıymeti dert edip, değişmeye çalışıyorsun ki :P

Şuradaki arkadaşıda uyarın bosu bosuna yıllarca yasamak ıcın sigarayı bırakıyor. söyleyin son zamanların tadını cıkarsın

Allahu alem yani Allah bilir ama bi alimin yorumuna göre 2150 de yolcuyuz beyler ...korkmaya gerek yok çoğumuz göremeyecez yani siz kendi kıyametinize bakın :dance: :dance:

Yukarı Alt