Tarihinin en kötü dönemlerinden birini yaşayan Fenerbahçe, Kayserispor karşısında paramparça oldu. Yokları oynayan Sarı-Lacivertli ekip, Aghahowa'nın hat-trick yaptığı maçta rakibine 4-1 yenildi. Hezimetle biten mücadelenin sonunda Saracoğlu tribünleri takımı 'yuh' sesleriyle protesto etti.

Teröre bayraklı tepki
Fenerbahçeli futbolcular, Kayserispor maçı öncesi ısınmak için sahaya çıkarken, Hakkari’deki çatışmada 15 askerin şehit olması nedeniyle "Ay yıldızlı" kırmızı tişört giydi. "Ay yıldızlı" tişörtlerle sahaya çıkan sarı-lacivertli ekip tribünlerden büyük alkış alırken, bu sırada stat hoparlörlerinden 10. Yıl Marşı çalındı. Fenerbahçeli taraftarlar, sloganlarla teröre lanet okuyarak, "Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez" şeklinde tempo tuttu. Stat hoparlörlerinden yapılan anonsta da şehitlere saygı için maçta müzik yayını yapılmayacağı açıklandı. Maç öncesi İstiklal Marşı okunduğu sırada maraton üst tribünde, dev boyutlarda Türk Bayrağı açıldı. Karşılaşma, şehitler için yapılan saygı duruşunun ardından başladı.

'Hep destek tam destek'
Tribünlere yurt çapındaki çok sayıda taraftar derneğinin "Hep destek tam destek" yazılı pankartları asıldı. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulunun Genç Fenerbahçeliler taraftar grubuyla yaşadığı tartışmalarda, Yıldırım ve yönetim kuruluna destek veren dernekler, tribünleri pankartlarıyla donattı. Tribünlerdeki pankartlarla aynı zamanda Dinamo Kiev maçından sonra bazı taraftarların yönetim kurulunu istifaya çağırmalarına yönelik olarak da yönetime destek verildi. Başkan Yıldırım ile arası açık olan Genç Fenerbahçeliler taraftar grubunun bulunduğu Migros kale arkası tribününün çatısına ise "Bilmeyenler öğrensin, Fenerbahçe’de padişahlık olmaz. Fenerbahçe, Cumhuriyettir. Gerçek Genç Fenerbahçeliler" yazılı büyük bir pankart asıldı.

Kaynak:Fanatik

İşte benim konu altına kopyala yapıştır yazarsan sevinirim :)

StarkDrache

Bilgiliyim
sTReeT demiş ki:
Maserati demiş ki:
StarkDrache demiş ki:
Fener Sayesinde Aldıgım Para 8 e Katlandı :P

idaa'mı oynadın :mrgreen:
Belli Olmuyormu :twisted: :twisted:
Tabi Ki Şimdi Basit Bir İşlem

1 YTL = 65 YTL

Kartalspor-Çorumspor ( 2 side memleketim :P ) Yarı Yolda Bırakmadılar :starving:
Kayseri zaten kesindi çünkü FB'de Bol Eksik Ve 80 Lik Amca Vardı.
Diğerini Boşverin Şansa Tuttu :beer:

Yukarı Alt