Yıllardır süregelen bir çalışmanın meyvesi olan AGN OtoBot , gerek solo oyunculara gerekse azimli oyunculara tam desteği ile rekabeti tarafınıza çekmenizi sağlayacaktır !

Nedir bu AGN OtoBot ?

VSro için geliştirilmiş ister komutlarla ister otomatikleştirilmiş algoritmaları sayesinde butonlarla kolayca yönetebileceğiniz bir bot türüdür.

Piyasadaki diğer botlardan farkı nedir ?

Bu bot sayesinde piyasadaki tüm botların yapabildiklerini yaparken , yapamadığı bir çok şeyide yapabileceksiniz !​

Genel Özellikleri Nelerdir ?
Koruma Modu .
Birlikte Saldır Modu.
Oto Kervan Modu.
Stall Modu.
Client / Clientless Modları.
Proxy Desteği (IP limitli serverlerde sınırsız karakter açmak demek bu.)
Oyuna girmeden sohbet etme imkanı.
Bota tanımladığınız yöneticiyi anlık değiştirebiliyor oluşunuz.
ve dahası ..​

Detaylar İçin İletişime Geçmeyi Unutmayın !

Takımı
Galatasaray
Botun ekstra diğer botlardan farklı olan özellikleri güzel anlatılırsa denenebilir yoksa ücretsiz,crack botlar varken 25 TL veren olacağını sanmıyorum.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Böyle bir bot görmüştüm daha önceden. Çalışması için server sahibinin de satın alması gerekiyordu böyle bir şey var mı?

İlk sürümlerinde öyleydi guardın desteklemesi gerekiyordu , artık tüm guardlarla uyumlu çalışıyor.

Takımı
Seçiniz...
Nacizane tavsiyem bu şekilde bir botun daha profesyonel görüntüsü olması için yazı fontunu comic'ten çıkartıp arial yada Tahoma yapabilirsiniz. Bu şekilde daha profesyonel gözükecektir.
Bu botun videolarını izlemiştim daha önce, yapay zeka botu olarak tanıtılmıştı.

Nacizane tavsiyem bu şekilde bir botun daha profesyonel görüntüsü olması için yazı fontunu comic'ten çıkartıp arial yada Tahoma yapabilirsiniz. Bu şekilde daha profesyonel gözükecektir.
Bu botun videolarını izlemiştim daha önce, yapay zeka botu olarak tanıtılmıştı.
Görsellikten çok işlevsellik üzerinde durduğum için görünüm konusunda ciddi eksiklikler olduğunun farkındayım. Tavsiyenizi dikkate alacağım, teşekkürler.

Bu botu nereden satın alabilirim? ve artık pvp serverlarda oto kervanı engellemek için sistem tarafından belirli aralıklarla soru soruluyor bu botun otomatik yanıt verme özelliği var mı?

Yukarı Alt