joysro

AgentSunucu

AgentSunucu - Silkroad Sunucu Firması
geym

AgentSunucu Olarak 2012 Vsro Private Serverlerin çıkışından beri yurt dışında ki oyunlara ve dışarıdan ücretli olarak firmalara edit hizmeti vermekteyiz.
Ekibmizde Çalışan Arkadaşların Vsro ile ilgili Kendi alanında öz geçmişi 5 ile 7 Yıl Arasındadır.
Bizler Sizler için her zaman daha iyisini hazırlayan ve sizlere her alanda yardımcı olan bir ekibiz.
Sizler için Silkroad Private Server Piyasasını takip edip açıcağınız oyun tarzında sizlere yardımcı olan bir firma ile çalışmak isterseniz biz buradayız.

AgentSunucu Olarak Bizleri Seçmenizin Beş Asıl Sebep Bulunmaktadır.

1-Sizlerin Sorunlarla uğraşmanıza gerek duymayan ve hiç bir şey bilmemenize rağmen öğretici bir yönetim ve hizmet sistemimiz mevcut.
2-Sizlere Profesyönel Hizmetlerin hiç uğraşmadan kurulum ve desteğini sağlayan hizmet sistemimiz mevcut.
3-Analizci bir firma olarak sizin serverinizin sistemine göre size uygun tarih ve sistem önerisinde bulunan bir firmayız.
4-Gerçekcilik olarak Sunucu Paketlerimizde lag ve delay sunucularımıza göre istatislikleri verilmiştir hedeflediğiniz kitleye göre server yapan bir firmayız.
5-Profesyönel İş Ortaklığı sizler için Profesyönel Koruma WebSite Reklam tarzında iş ortaklarımız sayesinde sizlerin uğraşacağı işleri biz üstlenmekteyiz.

AgentSunucu Olarak Silkroad Sunucu Paketlerimizi 3 Kategori halinde hazırlamış bulunmaktayız.

1 Kategori:Silkroad Stantard Paketler:
Bu Kategori de ki Silkroad Paketlerimiz Düşük bütçeli server açmak isteyen veya silkroad piyasasını öğrenmek isteyen müşterilerimiz için idealdir.

2 Kategori:Silkroad Orta Paketler:
Bu Kategori de ki Silkroad Paketlerimiz Orta Derece Hem Profesyönel anlamda düşünen hemde çok masraflı düşünmeyen müşterilerimiz için idealdir.

3 Kategori:Silkroad Pro Paketler:
Bu Kategori de ki Silkroad Paketlerimiz Tamamane Profesyönel Server açmayı düşünen müşterlerimiz için idealdir.

Tüm Kategorilerimizde Müşterilirimiz Dilerse Piyasa Analizi ve Sistem önerisinde bulunmakta yardımcı oluyoruz.

AgentSunucu Olarak Tüm Oyunlarımız Stantard Clean Server Kurulmaktadır.
AgentSunucu Olarak WebSitemiz üzerinden sipariş sırasında edit seçeneğini seçebilirsiniz.
Edit Hizmetlerimiz Müştilerimizin istediği edit listesine göre fiyat verilmektedir.
Yapılan Editler de oluşan veya oluşacak bir hata ekibimiz tarafından ücretsiz olarak düzeltilmektedir.
Edit Hizmetlerimizde Edit işlemleri yapıldıktan sonra tarafımızca test edilmekktedir.
Yapılan Editler müşterlerimiz tarafından test edilmeyip bizlere bilgi verilmediği sürece edit hizmeti bitmiş sayılmamaktadır.

AgentSunucu Olarak Tüm Silkroad Serverlerimizde bizlerden oluşacak sorunlarda destek hizmetimiz tamamen ücretsizdir.
AgentSunucu Olarak Silkroad Serverinizde Yönetim Oyun Açma kapatma tarzında sorularınıza destek hizmetimiz ücretsiz yanıt vermektedir.
AgentSunucu Olarak Bizlere yaptırdığınız bütün kurulum veya edit işlerinde 7/24 destek ekibimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Tüm Kurulan veya Yapılan Edit Hizmetlerimizde müşterilerimizin soru sorma veya bilgi alma hakkı mevcuttur.

AgentSunucu Olarak Profesyönel İş Ortaklarımız sayesinde sizlere uygun bütçe ile en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.
AgentSunucu Olarak MaxiGuard Özel Panel ve Sunucu WebSitemiz üzerinden Siparişi verirkenseçebilirsiniz.

WebSite Hizmetimiz Olarak Stantard veya Düşük Bütçeli bir server düşünen müşterilerimize Asp panel önermekteyiz.
Orta Seviye ve Pro Server düşünen müşterilerimize İş Ortağımız Özel Panel Önerilmektedir.
Özel Panel Tasarımlarını AgentSunucu.com WebSite Temalar kısmından istediğiniz temayı seçebilirsiniz.
Özel Panel Tasarımlarını Satın Alan Müşterilerimizin Serverlerine Panel Kurulumu tarafımızca yapılmaktadır.
Özel Panel Aylık Değil Yıllık Ödeme ile Sizlere çok daha uygun ve kaliteli hizmet sağlayan bir firmayız.
Özel Panellerimiz ile ilgili problem soru veya görüş önerileriniz için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Koruma Hizmetimiz Olarak Stantard veya Düşük Bütçeli bir server düşünen müştelerimize AgentGuard Önermekteyiz.
Orta Seviye ve Pro Server düşünen müşterilerimize İş Ortağımız MaxiGuard Önerilmektedir.
MaxiGuard Koruma Hizmeti Satın Alan Müşterilerimizin Serverlerine Guard Kurulumunu tarafımızca yapılmaktadır.
MaxiGuard ile ilgili problem soru veya görüş önerileriniz için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

AgentSunucu Olarak Açtığınız Silkroad Serverinizde sizlere doğru reklam hizmeti öneren bir firmayız.
Açılan Serveriniz ve bütçenize göre reklam çalışma önerisinde bulunarak sizlerin daha çok playerlı bir server açmanızı sağlıyoruz.
Reklam Hizmetlerimiz tamamen görüş ve öneri olarak verilmektedir görüş ve önerilerimiz için müşterilerimizden kesinlikle ücret talebinde bulunmamaktayız.

AgentSunucu Olarak Silkroad Server Satın Alan Müştelerimizin bütün işlerini yapan bir firma olarak müşterilerimizin kafası artık hep rahat.
Silkroad Server Satın Alan Müşterilerimiz Silkroad Sunucu Paket Alırken seçenekler kısmında seçtiği bütün hizmetlerle biz uğraşmaktayız.
Silkroad Server Sahibi Olan Müşterilerimiz Ödemesini yapıp arkasına rahatça yaslanabilirler çünkü onların işinide biz yapıyoruz.
Koruma WebSite Kurulum ve bir çok işlem ekibimiz tarafından yapılmaktadır AgentSunucu ile Server Sahiblerinin kafası hep rahat.
AgentSunucu ve İş Ortaklarımız
Extraloob (Reklam ve Forum İş Ortağımız)
MaxiGuard (Oyun Koruma İş Ortağımız)

AgentSunucu Olarak Bütün İş Ortaklarımıza Teşekkür Eder Bizlerle beraber çalıştıkları için kıvanç duyarız.

AgentSunucu Tüm Hakları Saklıdır.

Son düzenleme:

sxe123

Conqueror
Gerçekten çok ilgililer kesintisiz destek veriyorlar. Sunucu almayı düşünüyorsanız agent sunucuyu şiddetle tavsiye ediyorum.Cidden aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar.

AgentSunucu

Güzel yorumunuz için teşekkürler.
Gerçekten çok ilgililer kesintisiz destek veriyorlar. Sunucu almayı düşünüyorsanız agent sunucuyu şiddetle tavsiye ediyorum.Cidden aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar.

Takımı
Besiktas
gameofis, maxsunucu, görkem
araştırmana gerek yok farklı isimle daha çok para doğramaca
Anlayanlar da varmış.. İsim eskidikçe yeni isimlerle aynı kişiler ama banka hesaplarıda hep aynı.. Çok akıllılar ya onu da değiştirseler bari

Takımı
Galatasaray
Oyun çok acayip kasmakta 500 MS altına inmiyor tamam destek olabilir ama sorunlu konudaki sxe conqueror
Lagtan oyunu oynuyamıyoruz

AFC3B6FC-C821-4F3A-B3E1-204B27025F9D.jpeg

AgentSunucu

GameOfis ile ilgili hiç bir şekilde bağımız yok niye bu kadar benzetiyorsunuz anlamış değiliz.
Anlayanlar da varmış.. İsim eskidikçe yeni isimlerle aynı kişiler ama banka hesaplarıda hep aynı.. Çok akıllılar ya onu da değiştirseler bari

AgentSunucu

Biraz karışıklık oluşmuş sanırım, Agentin sahibi Melih' in diğer firmalarla alakası yok samimi biri sunucusu neyse onu söylüyor bu dürüstlüğünden dolayı kendisini şahsi olarak tanımasamda sevdim. İkinci olarak Gameofis ve Max' ın kullandığı sistemler birebir;
numego panel
silkroad fixer vs. bunların hepsini paket yapıp 3 aylık 350tl gibi komik rakamlara satışlar gerçekleştiriliyor ama Agent de bu durum yok guard olarak sadece maxiguard seçeneğini sunuyor(agentguard diye ücretsiz kendi guardlarını eklemişler ama tam stabil olduğuna inanmadıkları için sadece seçenek olarak sunmuşlar tavsiye etmiyorlar.) panel olarakta malik panel kullanıyor, onun harici sunucularıda ComNet de barındırıyor söylediği gibi, hızları gayet güzel oluşan lag-delay pekçok sebepten kaynaklanabilir, işin özü aylık komik rakamlara hizmet vermiyor.
Umarım aydınlatabilmişimdir, kendileriyle işbirliğim yok o yüzden savunma gibi gözükmesin inceledim sadece :D
Burak k.bakmada biraz önyargılı olmuşsun :cry:

Son düzenleme:
Takımı
Galatasaray
Tanımadan araştırmadan hiç bilmediğiniz birine ithamlarda bulunuyorsunuz. Yazıktır günahtır yahu

Takımı
Seçiniz...
Ön yargılı değilim, yıllarca bunları gördük, duyduk ve biliyoruz da.
Maxsunucu'da çıktığı zaman aynı muhabbetler döndü ama gel gör ki görkem'in şirketi.

Eğer bu bahsettiğiniz gibi ise benim açımdan sorun yok, ben bu tür firmalar ile çalışmadım, çalışmam, çalışana da iş yapmıyorum benim için sakıncası yok.

Yarın bigün aynı konumda olursa kendisi için kötü olur, görkemin nasıl biri olduğunuz tüm piyasa biliyor ama gel gör ki yine herkes iş yaptırıyor.

Şansın bahtın açık olsun dostum iyi satışlar. Bahsi geçen vatandaşların sınıfında barınmazsın inşallah. olmadi:

Tanımadan araştırmadan hiç bilmediğiniz birine ithamlarda bulunuyorsunuz. Yazıktır günahtır yahu
maxsunucuyuda tanımıyorduk kankam, tanıtım yapıldığı ilk gün görkem bu dedik, inkar etti ama sonucunu herkes biliyor. :)

sxe123

Conqueror
Oyun çok acayip kasmakta 500 MS altına inmiyor tamam destek olabilir ama sorunlu konudaki sxe conqueror
Lagtan oyunu oynuyamıyoruz

Eki Görüntüle 39459
Yıllık bakım bana denk geldiğinden dolayı lag , delay vs problemi yüzünden sinirli bir çıkış yaptım. Bir an için lag kasma sorunun kalıcı olduğunu düşündüm. Çalışma bitince düzeldi + rapor sundular. Ekstra olarak oyunda bazı değişiklikler için sunucuda edit yaptım zaman zaman kasmaya sebep oldu. Genel olarak AgentSunucu diğer salak saçma sunuculardan iyi diyebilirim hak yiyemem çok yardımları dokundu.

AgentSunucu

Bizi tanımadan karalamaya çalışanları anlamış değiliz daha önce tanımadıkları veya çalışmadıkları birilerini çok kolay karalayıp harcıyorlar bizi tanıyıp tanımayan bize destek verip doğruyu söyleyen herkese teşekkür ederiz.

gameofis

Silkroad Pvp Server Sağlayıcı
Takımı
Galatasaray
@AgentSunucu çalıştığın firma fiberservers sanırım ip bloğu onlara ait o firmada olduğun sürece başın beladan kurtulmaz.Hatları ve kabinetleri ölü vaziyette gördüğün hatta aldanma 100 mbit sn kullanmaya başlayınca hattın çöktüğünü göreceksin. Sektörde bilmediğimiz firma yoktur.Direkt aracıdan sunucu alıp satmak yerine yada barındırmak yerine direkt verimerkezi üzerinden hizmet almanı tavsiye ederim.

Yukarı Alt