reklam gıbı olmasın bı sıtede buldum sadece balık ısaretı var ya onu ındırdım bastan gırdım oto vıgor oto can pot alıo oleyy

site ismi sölemek yasak ama hangi siteymiş o daha rev6 bile kendi sitesinde yayımlamadı onlar nasıl yayımlamış.

arkadasım ındırın gorun kesınlıkle vırus felan yok alın bakın ya tesekkur etcenıze bakan bıle yok lınk sılcem sımdı :evil:

rarlı dosyayı ındırdım ama nasıl calıstıracagımı bılmıyorum sen nasıl calıstırdın yardımcı olabılırmısın... :wink1:

oto pot basıyo kopege basıyo sonra ks yapsınmı dıyo bırcok ozellık gelmıs bı tesekkur yeter be.

eyw kardeşim ama bu nasıl oluyo bunlar npc den kaç tane alıcağının ayarı mı sen çözdün mü işi

üstte 2 tane alta 2 hp yeri var
Hp lower than %... dediği bunlar otomatik çantadaki potları gören ayarı npc sini bulamadım burda

yavas yavas herseyı getırıyolar pot almayı getırmemısler ama skıll daha cabuk serı kasıyo skıll duzeltılmıs tbot gıbı olmus sonra cıma ks tusu cıkmıs sonracıma ooto pot basma cıkmıs kopege pot basma cıkmıs npc kaldı gerıye oda cıkcak sabır :mrgreen:

A

Anonymous

Guest
yok pardon yanlış görmüşüm pot almayı görmedimde otomatik pot basma gelmiş

olum sız ayakta uyuyonuz agbot kullananlar sımdı sız agbotu acın web bolumune gelın orda yenı versıyonu gosterıyo zatı :mrgreen: ama kımse cakmadı olayı :D

Bunu bende daha yeni farkettim ama bu tür fixler genelde cuma günleri yapılıyor zaten ve daha yeni bir fix.

http://rev6.nihplod.com/index.php/AgBot

Bu linkte açıklaması var.Sync sorunu var ama onuda benzer cuma günlerindeki gibi başka bir cuma onarıcaz diyorlar helal olsun valla :)

Update Changelog
v1.6.2_2 FIX
New experimental release
This file has the possibility to cast hp potion and mp potion for player and pet, please note your inventory need to be listed identically as the one inside the game for this feature to work. After buying in town if inventory doesn't match, you can teleport or logoff and logon, your inventory will sync when you appear in town.
We will fix the sync problem most likely friday, fell free to test this experimental release.
v1.6.2_1 FIX
Added "View Invisible Players option" This is off by default
Added "KS Player" This is off by default
Added "High HP monster first" This will make the bot hit the monster with the highest HP first that is attacking you. This is off by default

Bir başka güzel eklenti ise görünmez oyuncuları görünür yapmak

Yukarı Alt