A

Anonymous

Guest
Daha once bu konu vardı normal sro hayatınızdaki başınızdan geçmiş olan 5k pls ve benzeri olayları burda anlatırsanız sevinirim

Anlatılacak ne var ki..
Benim Oyundaki İsmim Fatal_Error..
Adam Beni yabancı sanıo 5k plz Dio
No.Sorry demeye kalmıo adam söwmeye başlıo :lol:

oyunda 5 k verirken adamlar seni hack leye biliyo sana trade attığınd a sende onu kabu l ettiğinde alışveriş gerçekleştiğinde şifreler ona gidiyomuş

Dediğin hack olayı için karşı taradın sana bi item vermesi gerekiyo detective

sacmalamayin ya tradeden nasil hacklesin adam sizi siz adama trade atinca sifreniz adama gidermi ya nekadar sacma inanmayin bole hurafelere :lol:yok o sana item werince hackler yok ondan trade alma itemlern ona gecer pff km uyduruosa bole seyleri cok guluyorm walla :lol:

size anlatayım çok gülmüştüm biri dedi abi 5k versene ben sana 50k veririm bee koçum benim dedim helal abi dedi 50k koydum adam tamam dedi bende tamam dedim adam onayladı ben onaylamadım adam gitti sandı bir hayır duvaları ediyo allah ne muradın varsa versin filen demeye başladı 5 dk sonra küfür yağmaya başladı ne gülmüştüm küfür anına kadar kükfür etmeye başlayınca deliridm

EXC123 demiş ki:
sacmalamayin ya tradeden nasil hacklesin adam sizi siz adama trade atinca sifreniz adama gidermi ya nekadar sacma inanmayin bole hurafelere :lol:yok o sana item werince hackler yok ondan trade alma itemlern ona gecer pff km uyduruosa bole seyleri cok guluyorm walla :lol:
bilmeden Yorum yapmaktan zevk mi alıyosun?

HAKAN0 demiş ki:
size anlatayım çok gülmüştüm biri dedi abi 5k versene ben sana 50k veririm bee koçum benim dedim helal abi dedi 50k koydum adam tamam dedi bende tamam dedim adam onayladı ben onaylamadım adam gitti sandı bir hayır duvaları ediyo allah ne muradın varsa versin filen demeye başladı 5 dk sonra küfür yağmaya başladı ne gülmüştüm küfür anına kadar kükfür etmeye başlayınca deliridm
ama sen kaşınmıssın :):):):):):) :lolmuch:

5 k plss dio ii weriim çok istiyosun sen diom 10 k veriom :mrgreen: o da sanki 1 m vermiş gibi dua edio :lol: :lol:

tan

rank8
janganda gezıyodum tanıdık bırı sandım slm yazdım tabıkı cvp geldı sonrda basladı abı lutfen 5k plz dayanamadım yalvardı gıttım verdım 5k sını sonra abı bı 5k da versene dedı dırek uzaklastım ordan yoksa adma soyacaktı bızı :lol:

:lol: Sad Surprised Shocked Confused Cool :lolmuch: Mad Embarassed Evil or Very Mad Crying or Very sad Evil or Very Mad extrabeer detective kahvekeyfi

Yukarı Alt