sLaYeR_ demiş ki:
Espio demiş ki:
EXC123 demiş ki:
sacmalamayin ya tradeden nasil hacklesin adam sizi siz adama trade atinca sifreniz adama gidermi ya nekadar sacma inanmayin bole hurafelere :lol:yok o sana item werince hackler yok ondan trade alma itemlern ona gecer pff km uyduruosa bole seyleri cok guluyorm walla :lol:
bilmeden Yorum yapmaktan zevk mi alıyosun?
ben zevk alıom çünkü öle bisi yok yalan huraafe nasıl inanıonus ya lol omg rofl :lolmuch:
Sen bana hangi serverde olduğunu söyle o servere geleceğim, 1 lvl char açıp senin charını elinden alacağım.

Exchange ile hack mevcut.

Size exchange atarım, 1-2 dk sonra ID/PW, isim-soyisim,mail hepsini size pm atarım.

Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp Exclamation

Bilmediğiniz konularda yorum yapmak da kendinizi küçük düşürmekten başka bişey değildir.Bir de haklıymış gibi ukalalık yapmak cabası...

Bunlara hiç kanmayın bence 5k verdim 10k istedi 10k verdim 50k istedi sonra abi para ver 100k koyuyorum abi bu az diyor o gün bu gündür 1 gold veriyorum:)

slm
slm
bişi sorcam
sor
arkadas olalımmı
sebep?
(friend teklifi)
(denied)
neden akbul etmedın?
neden edeyim?
5k versene
nedennn?
ii be defol git bnde o zmn 80 lvl nukerle girerim yanına 1m atarım
madem 80 lvlin var yere 1m atabilion kendine ver
:............
:lolmuch:

TiN3RCi demiş ki:
slm
slm
bişi sorcam
sor
arkadas olalımmı
sebep?
(friend teklifi)
(denied)
neden akbul etmedın?
neden edeyim?
5k versene
nedennn?
ii be defol git bnde o zmn 80 lvl nukerle girerim yanına 1m atarım
madem 80 lvlin var yere 1m atabilion kendine ver
:............
:lolmuch:
söliyiceğim 2 şey var böyleleri yolluyor kıramıyorum benm öyle huyum vardır kabul ediyorum konuşuyoz falan nikimi ezberliyor smn soruyor yok diyorum salak salak şeyler söylüyor 1m borç versene diyor ndan sonra sabah erken kalkıp friendsden siliyorum

:mrgreen:

birde kimsenin bilmediği rezil bir olayım var o zmanlar eziğim yeni başladım

Ben : abi kurtu nerden alıcam kaç para

adama : atçıdan alıcan kardeşim 1milyon gold

Ben : oha çok pahalıymış neyse sağol hadi görüşürz

ben : Abi köpeği nerden alcaz

Adam 2 : atçıdan alcan gülüm

Ben : Ne kadar fiyatı odamı atçıdan

Adam 2 : 1milyon gold

Ben : Lan sen salakmsın sana kurt demiyoruz ufak olan köpeği diyoruz geri zekalı

Adam 2 : lan çattık ya manyakmısın nesin s..tir git başımdan geri zekalı

Ben : ..........

Ben : s.a abi ufak iti nerden alcaz büyük kurdu demiyorum bak sonra olay çıkıyor

Adam 3 : ufak it ne bilmiyorm ama köpeği atçıdan alcam 1m lazım almak için

Ben : 1m ne

Adam 3 : 1 milyon gold yani

Ben : bende 77.840 gold var vermezmi o kadara bir ucuzlatsa falan bırakmaz dimi tüh ya

Ben Charımla Taxi yaparken adama ilk ne kadar olsun dedim 1 saat dedi parayı alim dedim abi paran varmı diye hiç sordunmu dio:) söylemiştim daha önce ama komiğime gidiyor

RiqueLme

Bilgiliyim
HAKAN0 demiş ki:
size anlatayım çok gülmüştüm biri dedi abi 5k versene ben sana 50k veririm bee koçum benim dedim helal abi dedi 50k koydum adam tamam dedi bende tamam dedim adam onayladı ben onaylamadım adam gitti sandı bir hayır duvaları ediyo allah ne muradın varsa versin filen demeye başladı 5 dk sonra küfür yağmaya başladı ne gülmüştüm küfür anına kadar kükfür etmeye başlayınca deliridm

HaketMişsin Ama :lol:

Yukarı Alt