arkadaslarım sorunum büyük. şimdi benim ağımda bulunan bilgisayarımı nasıl kontrol edebilir. ayrıca o bilgisayara çaktırmadan tüm dosyalarnı kullanabilirm? ya da siz bana en iyi bir program adı söyleyin kurayım o bilgisayara ve o bilgisayarda neler yapılmış neler yazılmıs hangi sitelere girilmiş. kimlerle msn den chatleşmiş onları kontrol etmek istiyorum.

Ya da

sadece bana msn de ileti geçmişini nasıl başka bir yere göndereceğini ayarlayabiirm ve bunu ayarladıgımda msn de nere kaydedildiği görünmeyecek. mesela belgelerim ileti geçmişi klasörüne gibi bir ibare bulunmasın. teşekkürler

Senin sorunun gerçekten büyük... :D

Remote Administrator diyeceğim geliyor ama bunların hepsini yapman kolay değil...

tamam ben sadece kişişel ileti geçmişi sadece benim bildiğim bi yere atmak istiyorum yalnız nereye attıgım msnden gözükmeyecek.bu yapsam yeter . teşekkürler leo kenzo yardımcı olursan sevinirim.inş mod olursun X)

Leo Kenzo demiş ki:
Senin sorunun gerçekten büyük... :D

Remote Administrator diyeceğim geliyor ama bunların hepsini yapman kolay değil...

aslında arastırdım remote administrator programı gerçekten çok güzel işimi görür gel görki biraz karsık gibi sen bana anlatır mısn nasıl kullanılır eğer biliyosan. teşekkürler

bi program daha vardı logme in bunu kullanmıstım güzeldide bayaa. ama şimdi unutum :( bunuda biliyosan öğretirmisin

ya da sen bu tüm yazdıklarımı unut bana sadece ağımda bulunan pc deki bir klasörü örneğin ileti geçmişi adlı klasörü nasıl kullanabilirim.nasıl paylaşabilirim

angela demiş ki:
ya da sen bu tüm yazdıklarımı unut bana sadece ağımda bulunan pc deki bir klasörü örneğin ileti geçmişi adlı klasörü nasıl kullanabilirim.nasıl paylaşabilirim
Şimdi ağında bulunan karşı bilgisayarda olup biten konuşmalarımı görmek istiyorsun?

messenger plus live yükle belgelerimde sohbet günlüklerim var oraya girip bakarsın :D

sohbet günlüklerini aynı anda 2 yere kopyalama varsa birisi belgelerime gider diğeride istediğin yere tam olarak işe yaramı bilmiyorum ama msn discovery diye bi program o bir sürü işlev yapıyor onuda yapabilir internetten bul indir

çalıştığıım şirkette kullandığımız program var NetOp şirket içi bağlanılıyor. Belki sana yardımcı olabilir bilmiyorum ev kullanıcıları için çözümleri varmı

Yukarı Alt